Co hledáte?

David Kozma o válce s Apollem a zahraničním angažmá

David Kozma o válce s Apollem a zahraničním angažmá

V souvislosti s proběhnuvším turnajem OKTAGON UDG: Last Man Standing byla představena téměř celá startovka březnového turnaje OKTAGON 22, ale rovnou jsme dostali informace i o dvou hlavních duelech květnového OKTAGON 23. Tomu bude vévodit titulová bitva David Kozma vs Leandro Silva, která slibuje skvělou podívanou. Dlouholetý šampion se totiž postaví proti UFC veteránovi, který zatím v rámci OKTAGONu porazil Bryczeka a následně i Lohorého.

Costa nabídl bizarní důvod, proč prohrál s Adesanyou

“Asi to bude nejkvalitnĕjší soupeř, se kterým jsem kdy nastupoval. Ale mnĕ se proti kvalitním zápasníkům nastupuje líp, než proti soupeřům, kde jsem jasný favorit. Já úplnĕ do zahraničí nepotřebuji (pokud teda nepočítám UFC). V OKTAGONu jsem spokojený a pokud mi budou vozit kvalitní zahraniční soupeře, tak není důvod chodit jinam,” reagoval David Kozma pro MMA Shorties na dotaz, zda bude Apollo jeho doposud nejtěžší soupeř a zda by se skrze něj případně rád propracoval k nějakému zahraničnímu angažmá.

Dokud mu tedy bude organizace vozit a domlouvat kvalitní soupeře, tak se David do zahraničí hrnout nebude. Navíc stále existuje možnost, že by se znovu objevil v ruské organizaci RCC, ve které má zatím bilanci 1:1. Na druhou stranu je však pravda, že David přiznával, že se mu v zahraničí nezápasilo úplně dobře, protože se nedokázal správně naladit. I částečně kvůli tomu svůj druhý zápas v RCC prohrál. Právě proto je možná na domácí scéně tak moc spokojený.

Nyní však má prioritu válka s Apollem, která slibuje hodně zajímavou podívanou. Jen doufejme, že Silva nebude mít znovu problémy s váhou, jako tomu bylo před duelem s Lohorém, což však byla zvláštní situace, kterou Apollo vysvětloval tím, že se mu na letišti ztratilo zavazadlo, ve kterém měl pomůcky, bez kterých přišel na váhu o 3 Kg těžší, než bylo domluveno.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *