Co hledáte?

Janek a nebo Izzy? Koho by si Procházka přál za soupeře víc?

Janek a nebo Izzy? Koho by si Procházka přál za soupeře víc?

Už doslova za chvíli startuje velkolepá turnaj UFC 259, o kterém se s ohledem na skvělou startovku, mluví jako o možném turnaji roku 2021. Nabídne totiž hned 3 titulové bitvy a k tomu celou řadu atraktivních a pro jednotlivé divize důležitých soubojů. Hlavním zápasem je pak samozřejmě souboj šampionů Jan Blachowicz vs Israel Adesanya, který je důležitý i ve vztahu k našemu Jiřímu Procházkovi, který by se rád propracoval k titulu. Jaký souboj by preferoval radši? S Jankem a nebo s Izzym?

Co říká Denisa na války turnaje UFC 259?

“Ať už ten, nebo ten… I kdy s Blachowiczem bych se chtěl asi střetnout méně. A ne proto, že by mi přišel nebezpečný, ale spíš proto, že je to Polák a i sám říká, že bychom my dva měli být spolu zadobře. Zdá se mi prostě jako sympaťák na to, abych s ním šel do boje, i když samozřejmě dokážu jít do zápasu i proti kamarádovi. Ale kdybych si měl vybrat, šel bych raději s Adesanyou. Teď je však přede mnou Dominick Reyes,” vysvětlil Jiří Procházka pro iSport.cz.

Soudit, jak se situace v polo-těžké váze vyvine, je zatím téměř nemožné. Bude totiž záležet na tom, kdo vyhraje souboj Blachowicz vs Adesanya. Následně do dalšího vývoje promluví souboje Santos vs Rakic a Procházka vs Reyes. Rovněž se však nesmí zapomínat na Teixeiru, který byl dokonce v souvislosti s turnajem UFC 259 oficiálním náhradníkem, takže má aktuálně titulové šanci nejblíž.

Radši Reyes…

“Pro mě by bylo lepší, kdyby ten souboj vyhrál Dominick Reyes. Toho už jsem totiž porazil. Vím, jak na něj. Procházka je navíc můj soused. On je totiž z České republiky a já jsem se na českých hranicích narodil. Jsme sousedi a možná bychom mohli být i kamarádi. Uvidíme však, co se stane. Všichni mě samozřejmě chtějí dostat, protože jsem šampion. Jsem však za tuto pozici vděčný,” nabídl Jan Blachowicz názor na květnový souboj Procházka vs Reyes.

Vypadá to tedy, že Janek ani Denisa po vzájemném souboji nijak extra netouží, ale samozřejmě se mu případně nebrání. Uvidíme tedy, jak se vše nakonec vyvine.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který odvysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Úvodní foto via BJP Store / UFC

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *