Co hledáte?

Co říká Denisa na války turnaje UFC 259?

Co říká Denisa na války turnaje UFC 259?

Do velkolepého turnaje UFC 259, který nabídne hned 3 titulové bitvy a celou řadu atraktivních duelů, zbývá už v podstatě jen pár hodin. Turnaj bude evidentně bedlivě sledovat i Jiří Procházka, protože výsledky hodně promluví do dalšího osudu polo-těžké váhy. Skrze souboje Blachowicz vs Adesanya a Santos vs Rakic by se totiž mohlo mnohé změnit. Jak to Denisa s předstihem vidí?

Karlos Vémola nabídl žebříček TOP 5 jmen domácí scény

“Na zápas Blachowicz Adesanya se těším, jsem opravdu zvědavej. Nerad predikuju, ale už jsem říkal, že věřím spíše Blachowiczovi. Adesanya má hezký styl, dobře se na něj kouká, ale myslím si, že Blachowicz to utáhne svojí tvrdostí a pekelnou soustředěností, kterou předvedl v posledním zápase, což bylo nádherný a úplně inspirativní. Včas, přesně, tvrdě a razantně zasahuje. Jsem fakt zvědavý na tento titulový souboj,” prozradil Jiří Procházka pro server Kaocko.

Na hlavní kartě uvidíme i souboj Santos vs Rakic, který by za určitých okolností mohl rozhodnout o dalším titulovém vyzyvateli a případně i dalším soupeře pro Jiřího, “Ještě před hlavním zápasem večera dojde na Santose s Rakičem. Na obou stranách vidím rozdílné přednosti, ale ve výsledku nechci tipovat vítěze, protože tohle je fakt zápas, který může padnout na obě strany. Santos je mi více sympatický. Rakič je trochu držka, ale každý je nějaký, Santos mi je bližší svým vystupováním, co jsem tak viděl na sociálních sítích.”

V souvislosti s turnajem UFC 259 byl povolán do zbraně i Glover Teixeira, který slouží jako oficiální náhradník pro případ, že by se někdo z hlavních hvězd zranil nebo byl jinak indisponován.

Další vyzyvatel?

Kdo dostane šanci vyzvat vítěze duelu Blachowicz vs Adesanya a tím pádem i šampiona polo-těžké váhy? Ve hře je následujících pět jmen – Teixeira, Santos, Rakic, Reyes, Procházka. Velkou roli tedy bude hrát to, jak dopadne hlavní zápas, ale i jaké výkony předvedou ostatní borci. V případě výhry Adesanyi hrozí, že se divize zablokuje a vyzyvatelé se budou muset nějakým způsobem vybít mezi sebou.

Moudřejší budeme už v neděli, kdy budeme znát první výsledky. Poté bude samozřejmě klíčové, jak Denisa vládně svůj zápas s Reyesem, na který dojde hned na začátku května, kdy půjde o hlavní zápas dalšího Fight Night turnaje.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který odvysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Zdroj: Kaocko

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *