Co hledáte?

Vémola vs Ďatelinka? Šampion Kozma to vidí jasně

Vémola vs Ďatelinka? Šampion Kozma to vidí jasně

Na konci března nás na turnaji OKTAGON 22 čeká další titulová bitva. Po souboji o šampiona lehké váhy, který jsme dostali v lednu, přijde v březnu na řadu první obhajoba Karlose Vémoly. Ten získal titul na konci roku, takže si dal jen krátkou pauzu a hned naskočil do další přípravy. Čeká ho totiž hladový Ďatelinka, který slibuje, že Terminátora porazí a odveze si titul zpět na Slovensko. Jak souboj vnímá dlouholetý šampion David Kozma, který má na svém kontě už dvě úspěšné titulové obhajoby?

Karlos Vémola nabídl žebříček TOP 5 jmen domácí scény

“V tomhle zápase samozřejmě favorizuji Karlose. Stoprocentně Milana hodí a tam ho bude zase válet. Takže pokud se Milan netrefí, což může každý, tak nemá šanci na výhru, ale je to jen můj názor a třeba se pletu,” vidí Kozma zápas naprosto jasně, ale samozřejmě připouští, že by se mohl Ďatelinka nějak nebezpečně trefit, protože v MMA je přeci jen možné leccos.

Je jasné, že s ohledem na reputaci a poslední výkony bude favoritem souboje Karlos Vémola, ale Ďatelinku rozhodně není radno podceňovat. Hned 4 poslední soupeře totiž dokázal porazit hned v prvních kolech (2* SUB, 2* KO/TKO). Aktuálně se navíc připravuje ve vyhlášeném SFG, kde trénuje pod dohledem Attily Végha. To samo o sobě neznamená, že Vémolu porazí, ale pokud má někdo na domácí scéně Terminátora důkladně nastudovaného, tak je t právě jeho přemožitel Végh a celý SFG tým.

Co se týče Kozmy, tak ten má před sebou vlastní velkou výzvu. Na začátku května se totiž v hlavním zápase turnaje OKTAGON 23 utká s rozjetým Apollem, který je dle kurzů favorit. Silva, jak David pro MMA Shorties sám přiznal, bude pravděpodobně nejtěžším soupeřem jeho kariéry. Na šikovného Brazilce se bude mimochodem připravovat i s Vémolou, protože Kozma, kromě svého domácího PriMMAt gymu, obráží i další gymy, aby sbíral zkušenosti a měřil síly s rozličnými bojovníky.

Jak oba velké souboje dopadnou se dozvíme na konci března a začátku května.

Zdroj: David Kozma IG

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *