Co hledáte?

UFC elita tipuje válku šampionů Blachowicz vs Adesanya

UFC elita tipuje válku šampionů Blachowicz vs Adesanya

V noci ze soboty na neděli nás čeká turnaj UFC 259 na kterém uvidíme celkem tři titulové bitvy. V hlavním zápase večera vyzve neporažený šampion střední váhy Israel Adesanya polského šampiona v polo-těžké váze Jana Blachowicze a bude se snažit zapsat do historie UFC jako další double champ. Jaký výsledek očekávají hvězdy ufc?

Karlos Vémola nabídl žebříček TOP 5 jmen domácí scény

Jack Hermansson

Věřím tomu, že si v tomto souboji Adesanya povede velmi dobře. Přestože je Blachowicz neuvěřitelně silný, tak bude Adesanya vypadat lépe díky své rychlosti a přesnosti. Nemyslím si, že má Blachowicz rychlost a pohyb, který potřebujete abyste porazil člověka jako je Adesanya.

Robert Whittaker 

Adesanyův postoj je mnohem lepší. Jan má velkou sílu, ale Israel se nenechá trefit. Myslím si, že je to ideální doba pro Izzyho na to, aby se pokusil vzít si ten opasek.

Stephen Thompson

Myslím si, že Izzy má rozhodně potenciál na to ho porazit. Podle mě je rychlejší, přesnější a inteligentnější zápasník než Blachowicz. Vím, že má skvělou obranu proti takedownům, ale věc kterou chci vidět a  podle mě je to důvod, proč nikomu nevadí přechod Izzyho o váhu výš je ten, že jeho poslední opravdový test byl Kelvin Gastelum. Po tomto souboji provedl úpravy a všechny doslova zdemoloval, takže chceme zjistit, kde ve skutečnosti je.

Colby Covington

Za mě vyhraje Jan Blachowicz. Podle mě ho knockoutuje. Myslím si, že víte, že ´´The Last Stupidbender´´ je malá větvička. Vezme ho a knockoutuje. Polská síla!

Aleksandar Rakič

Po tom co porazím Santose budu sedět v první řadě a sledovat tento zápas. Nevím jak si Adesanya povede v polotěžké váze, protože rozdíl mezi střední a polotěžkou váhou je velký. Pravděpodobně bude zápasit ve své přirozené váze a to by pro něj mohlo být dobré, protože bude rychlejší. Neřeknu kdo vyhraje, je to zápas padesát na padesát. Myslím si, že když bude zápas probíhat na delší vzdálenost tak bude mít výhodu Adesanya, ale ve wrestlingu a na zemi zase Blachowicz.

Michael Bisping

To co tady dostanete je rychlost versus síla. Slyšel jsem, že Israel nebude mít o moc víc než 197-200 liber. Se vším respektem k Blachowiczovi jsem si myslel, že ho Dominick Reyes po tom souboji s Jonesem porazí, ale on vypadal senzačně. Favorit by měl být zřejmě Adesanya, protože je neporažený a má skvělý postoj, ale Blachowiczovi stačí jedna rána. Když mám vybrat jednoho z nich, tak řeknu neporaženého Adesanyu.

Od ledna už není UFC turnaje a tedy duel Blachowicz vs Adesanya možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který odvysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *