Co hledáte?

Organizace XFN se “vrací” s novým projektem

Organizace XFN se “vrací” s novým projektem

Organizaci XFN asi není třeba domácím fanouškům nějak představovat. Všichni asi totiž znají příběh o tom, jak se za relativně krátkou dobu celý kolos dostal do problémů a musel tak v podstatě skončit. Pomocnou ruku tehdy nabídla značka Double Red, která organizaci převzala a slíbila uhradit nesrovnalosti, které během působení XFN vznikly. To se asi částečně podařilo, ale jednoduše řečeno je problém v tom, že ne všechny pohledávky byly asi psané přímo na “XFN”, ale ve hře byly i další subjekty, takže máme informace o tom, že někteří jedinci (například šikovný fotograf Black Art) stále marně čekají na své odměny. XFN nicméně pokračuje dál a dokonce představuje nový projekt.

Karlos Vémola nabídl žebříček TOP 5 jmen domácí scény

“Fanúšikovia jednej z najtvrdších bojových disciplín sa môžu tešiť na poriadné pästné výmeny pod organizáciou X Fight Nights. Už čoskoro prinesieme všetky potrebné informácie o prvom turnaji. Buďte s nami!” informovalo XFN na svém IG profilu.

Doposud se XFN v poslední době zaměřovalo na zemařské disciplíny, ale vypadá to, že nyní přijde i formát Bare Knuckle. Ten už jsme mohli v podstatě vidět v roce 2019, kdy se spolu bez rukavic utkali Petr Kareš a Samuel Krištofič. Souboj tehdy skončil remízou a celou řadou zranění na straně Piráta, který si během souboje polámal ruce.

Aktivita organizace XFN asi nadále bude probíhat na Slovensku, kde vlna kritiky nebyla v minulosti tak silná. V ČR má však XFN hodně špatnou pověst, takže, ať už jsou nyní záměry jakékoliv, tak se dá očekávat, že tak či tak přijdou negativní reakce a je možné, že se znovu otevře diskuze o tom, kdo stále čeká na své prostředky a podobně.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *