Co hledáte?

Legendární Overeem reaguje na konec v UFC

Legendární Overeem reaguje na konec v UFC

Dnes ráno z UFC bohužel přišla jedna hodně nečekaná novinka. Liga mistrů se totiž rozloučila se dvěma velikány těžké váhy. Propuštěn byl bývalý šampion těžké váhy Junior dos Santos a stejně tak skončil i skutečný veterán bojových sportů Alistair Overeem. Ten před časem avizoval, že má před sebou poslední štací za titulem, která bohužel skončila zápasem s Volkovem, který jej dokázal naprosto jasně ukončit ve druhém kola. Očekávalo se, že nyní přijde rozlučkový zápas, ale místo toho vedení rozhodlo o konci. Reem však s tímto scénářem evidentně počítal, protože měl pro organizaci jen slova chvály.

Adesanya nabídl termín zápasu s Jonesem! Ten reagoval

“Poslední štace došla ke svému konci. Byla to však skvělá cesta. Když se podívám, co všechno jsem v UFC za těch 10 let zažil, tak mohu jen říct, že to byla zkušenost, na kterou si budu pamatovat do konce života. Rád bych tímto moc poděkoval UFC a všem zaměstnancům. Stejně tak bych rád poděkoval fanouškům i soupeřům, se kterými jsem se utkal. Nemohl jsem si přát lepší kariéru. Speciálně bych chtěl poděkovat i Danovi a Lorenzovi, že mi tohle všechno umožnili. Bylo mi ctí pro vás všechny zápasit,” nechal se slyšet Alistair Overeem, který je se svou kariérou evidentně hodně spokojený.

Je škoda, že se mu nepodařilo získal titul, který by byl krásnou tečkou za jeho úžasnou bojovnickou cestou. Nejblíže mu byl v souboji se šampionem Miocicem, kterého dokonce dokázal poslat k zemi, odkud pochází známá “kontroverze”, kdy tvrdil, že cítil odklepání, i když se dle záznamu ukázalo, že k žádnému nedošlo. Nakonec jej však Stipe tvrdě ukončil.

V posledních zápasech to vypadalo tak, že by se možná mohl k titulu ještě dostat, ale pak přišel souboj s Volkovem, který ukázal, že špička těžké váhy už je od Reema přeci jen o něco odskočená.

Zatím není jasné, zda bude Alistair pokračovat v nějaké jiné organizaci a nebo jestli ukončí kariéru. To si asi musí sám teprve rozmyslet.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

8 Comments

 1. Zdeněk 05/03/2021

  zkus si to o sobě aspoň občas přečíst, nebo jsi robot? 🙂

  Odpovědět
  1. Pavel Bartoš 05/03/2021

   Takový to, když někomu něco vyčítáš a pak sám nejsi schopen napsat větu bez chyb 😀 Díky Zdendo!

  2. Sebastian Steiner 05/03/2021

   Neřeš hovna a buď rád že se můžeš něco dozvědět ty blbe….

 2. Zdeněk 05/03/2021

  to bylo schválně šmoulo 🙂

  Odpovědět
  1. Pavel Bartoš 05/03/2021

   Pobavils mě při pátku, Zdendo! Díky 🙂

 3. Zdeněk 05/03/2021

  uklidni se Steinere, dozvěděl jsem se maximálně to, že jsi hovno

  Bartoš – že si dáš záležet na jedný větě v komentu, to je hezký, ale ty texty jsou překlad z MMAJunkie a ještě dost bídnej, to mi nevymluvíš

  Odpovědět
  1. Sebastian steiner 05/03/2021

   Ty máš dost klučíku…..zapni si ufccko na kompu a dej si kolu s bramburkama….💋

 4. Zdeněk 05/03/2021

  no teď jsi mi to dal :))

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *