Co hledáte?

Janek Blachowicz má pro Adesanyu důrazné varování

Janek Blachowicz má pro Adesanyu důrazné varování

Souboj šampionů Jan Blachowicz vs Israel Adesanya, který bude hlavním zápasem turnaje UFC 259, už je v podstatě na dohled. Samozřejmě je jasné, že půjde o hodně. Janek má před sebou první titulovou obhajobu, což je moment, který mnozí považují za potvrzení toho, že je daný borec skutečně šampion, zatímco Izzy má šanci stát se dalším dvojnásobným šampionem a zařadit se tak do hodně exkluzivního klubu. Jak se můžete dočíst v Honzově podrobné analýze, půjde i o hodně zajímavý souboj stylů. Na jedné straně rychlost  a pohyb a na té druhé drtivá polská síla. Právě v souvislosti s ní má Janek jedno důrazné varování.

Jan Blachowicz vs Israel Adesanya: Podrobná Analýza

“Mám legendární polskou sílu a až jí poprvé ucítí, tak mu dojde, že je skutečná. Stačí mi jeden kop nebo jeden úder a hned mu dojde, co legendární polská síla znamená,” varuje Jan Blachowicz. Jeho strategie samozřejmě bude postavená na zkracování vzdálenosti a boji na blízko, kde má největší šanci trefit nějakou ze svých dělovek, kterými poslal k zemi Reyese, Andersona a nebo Rockholda.

“Mým hlavním cílem je to, aby se ke mně Janek nepřiblížil a netrefil mě. Chci vyhrát aniž bych nějak výrazněji inkasoval,” uvědomuje si Adesanya, že Polák představuje reálnou hrozbu, kterou není radno podceňovat.

Už dnes odpoledne se navíc skrze oficiální vážení dozvíme, jak velký váhový rozdíl mezi oběma borci bude. Právě váha samozřejmě může hrát velkou roli, obzvlášť pokud se boj přesune na pletivo a nebo na zem, kde by měl dominovat hlavně Janek s černým pásem, “Pokud dostanu šanci ho vzít na zem, tak to samozřejmě udělám. Tam bych se ho pak pokusil subnout a nebo bych ho zasypal salvou úderů. Každý souboj však začíná v postoji, což mi nevadí. Rád bojuji v postoji.”

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který odvysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *