Co hledáte?

UFC 259 Blachowicz vs Adesanya: Analýza, Tipy a Sázky

UFC 259 Blachowicz vs Adesanya: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na očekávaný turnaj UFC 259 Blachowicz vs Adesanya. Tento galavečer přinese celkem tři titulové duely. Celý turnaj UFC můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Radikální řez! UFC nečekaně propustilo dvě legendy těžké váhy

UFC 259 analýza:

Dominick Cruz vs Casey Kenney – vítěz Cruz 2,06

Bývalý šampion bantamové váhy Dominick Cruz je v duelu s Kenneym outsiderem, což mě trochu překvapilo. Kenney se sice minulý rok udržoval ve velkém zápasovém tempu, když stihl celkem čtyři zápasy s bilancí 3-1. Naposledy se utkal v catchweight s Nathanielem Woodem a bylo z toho vítězství na body, o kterém by se určitě dalo polemizovat. Na to se ovšem historie neptá a Kenney si tak připsal další zelené políčko do statistik.

Cruz se minulý rok vrátil po čtyřleté pauze a hned dostal titulový duel s Henrym Cejudem, který pro něj bohužel skončil předčasně. Dlouhá přestávka na něm byla znát a vůbec se nemohl dostat do zápasu. Nyní se postaví soupeři, proti kterému by se mohl znovu jak se říká “chytit”. Kenney určitě nebude jednoduchá překážka, má výborné BJJ, wrestling a proti Woodovi ukázal, že i v postoji není špatný. Bude to stačit na někoho, tak zkušeného jako je Cruz? Nejspíš ne. Pokud opět v sobě najde tu starou dravost a chytrost, tak to může být i dominantní vítězství. Pro Dominicka Cruze je to asi poslední šance, jak se opět vrátit k honbě za titulovým duelem. Doufám, že se vypořádá i s obráceným guardem Kenneyho a dojde si pro vítězství.

Aleksandar Rakic vs Thiago Santos – +1,5 kola v kurzu 1,60

V tomto duelu polotěžkých vah půjde o hodně. Jednomu z bojovníků se může vzdálit titulový duel. Situace v polotěžké váze je nyní celkem zamotaná a každé vítězství je zde důležité. Proto očekávám pomalejší úvod zápasu. Oba soupeři ví, co mají čekat od toho druhého, a tak se můžeme dočkat “šachové partie”, která se rozhodne až v závěru duelu, nebo dokonce na body (kurz na body 2,80 je také celkem zajímavý).

Rakic by mohl použít podobnou strategii, která mu pomohla k vítězství v posledním zápase nad Anthony Smithem, tedy dostat soupeře na zem a tam jej kontrolovat. Santos naopak musí zabrat po nepodařeném výkonu s Teixerou, ve kterém doslova selhal. Víme, že má pomalejší začátky, ve kterých si načítá soupeře a iniciativu přebírá většinou ve druhém kole. Kurz 1,60, že uvidíme druhé kolo mi přijde výhodný. 

Jan Blachowicz vs Israel Adesanya – podrobná analýza

V podrobné analýze, kterou pro vás tradičně zpracoval Honza Novák, najdete i jeho konečný tip na vítěze duelu. 

Radim

UFC, Tipsport

Pavel

Tipsport, UFC

Tip na tiket:

Tipsport, UFC

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *