Co hledáte?

Pirát Krištofič upřímně popisuje své ošklivé zranění

Pirát Krištofič upřímně popisuje své ošklivé zranění

Jak jsme vás před časem informovali a jak bylo během víkendu potvrzeno, hlavním před-zápasem turnaje OKTAGON 22 měl být duel Samuel Krišfotič vs Alex Lohoré, který sliboval skvělou podívanou. Bohužel na něj na konci března nedojde. Navzdory tomu, že vše vypadalo dobře, si dnes totiž Pirát ošklivě poranil koleno.

Milan Ďatelinka prozradil, zda bude mít v rohu Attilu Végha

“Čím dál tím více a lépe se snažím porozumět cestě bojovníka. Myslím, že nejdůležitější je přijmout věci s láskou a klidem. Dnes ráno jsem se postavil na váhu, ukazovala něco pod 87 Kg. Krásné pocity, když jsem si vzpomněl, že 2 týdny před zápasem s Robem jsem ještě vážil přes 90 Kg. Forma asi nejlepší v kariéře. Vytrvalostí a tvrdostí jsem na úrovni Avengera a přece. O pár hodin po uvědomění si všech těchto faktů jsem ležel na žíněnce v bolestech a slzách. Bolestech, protože mi koleno popraskalo, jak kdybych roztrhl tričko a v slzách proto, že každodenní dřina, krev, pot, modřiny a obětované finance vyjdou vniveč.

Měl jsem původně pocit, že bych se měl omluvit. No vlastně nevidím důvod se někomu omlouvat. Miluji to a snažím se ze sebe dostat maximum každý den, abych byl zítra lepší, než dnes. Abych mohl sám sobě a vám všem předvést to nejlepší, co je ve mně ukryté. Proto přijímám toto neštěstí s láskou, klidem a jsem vyrovnaný. Křížové  vazy jsou na sračku, to však znamená jen jedno. Padáme, abychom vstali a stali se silnějšími. Děkuji za vaši přízeň a podporu. Děkuji celému týmu SFG, který se dnes o mě enormně postaral a vše povyřizoval. Jste moje rodina, děkuji

P.S.: V prvních minutách jsem byl opravdu v depkách a měl jsem chuť plakat jako malý, stále je ve mně ten temperament ulítlý, ale s láskou přijímám i ty komenty lidí, kteří mají radost a píší hlouposti. Jen pravý bojovník pochopí, že vy tu lásku potřebujete nejvíce,” vzkázal Pirát Krištofič na svém FB profilu, kam připojil i celou řadu videí.

Samuel má bohužel na nepříjemná zranění poměrně smůlu. Jednu dobu hodně řešil problémy se zády a plotýnkami, aby si pak při souboji s Karešem polámal ruce. Doufejme tedy, že nyní bude míst prostor si pořádně odpočinout a dát tělo do pořádku, aby se následně mohl vrátit zpět do boje.

Úvodní foto via OKTAGON MMA / FB Samuel Krištofič

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *