Co hledáte?

Milan Ďatelinka prozradil, zda bude mít v rohu Attilu Végha

Milan Ďatelinka prozradil, zda bude mít v rohu Attilu Végha

Už na konci března nás čeká turnaj OKTAGON 22, jehož hlavním zápasem je titulová bitva Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka. Vémola má tedy před sebou svou první titulovou obhajobu, zatímco Ďatelinka šanci získat cenný skalp a rovnou i titul šampiona střední váhy. Je tedy jasné, že nás čeká další hodně zajímavý zápas. Milan se navíc připravuje v SFG, kde samozřejmě působí i Vémolův poslední přemožitel Attila Végh. Půjde Pumukli Milanovi i do rohu, jak si Vémola přeje?

Vašek Mikulášek reaguje na kritiku a posměšky

“Attila mi do rohu nepůjde. V mém rohu budou moji trenéři tak, jako je to vždycky. Proč bych měl mít v rohu právě Attilu? Jen proto, že to Vémola řekl? Attila přeci není můj trenér. Do SFG chodím jen na přípravu. Je to v podstatě takový kemp, aby mi pomohli. Kdybych se stal členem SFG, tak by mi Attila do rohu chodil. Já mám však své trenéry. To, že o tom Karlos mluví, je jeho problém. Však může mít ve svém rohu každého trenéra, který ho kdy trénoval,” vysvětlil Milan Ďatelinka na svém IG profilu.

Vémola o Ďatelinkově rohu mluvil v tom smyslu, že by rád přímo před zraky Attily získal další výhru, kterou by se mohl teoreticky přiblížit k vysněné odvetě. V podobném duchu mluvil i před soubojem s Mikuláškem, který se rovněž připravoval v SFG, ale v zápase pak zamrzl a v podstatě nepředvedl nic z toho, co si tak dlouho připravoval.

Je jasné, že jen tím, že někdo trénuje v SFG po boku Végha, nezíská zázračný recept na poražení Vémoly, ale samozřejmě to může do nějaké míry pomoct, protože jestli má někdo Vémolu důkladně nastudovaného, tak je to právě Attila a jeho tým.

To, jak tyto znalosti Milan využije, se dozvíme až na konci března, konkrétně 27.3., kdy na souboj dojde.

Zdroj: IG Milan Ďatelinka (přepis MMA Fanatik)

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *