Co hledáte?

Karlos Vémola nabídl žebříček TOP 5 jmen domácí scény

Karlos Vémola nabídl žebříček TOP 5 jmen domácí scény

Pokud pomineme stále trvající koronavirovou krizi, která samozřejmě celý rozvoj značně brzdí, tak je na tom CZ/SK MMA scéna asi nejlépe, co kdy byla. Minimálně v kontextu individuálních úspěchů, kterých je v poslední době celá řada. V UFC jsou nyní například hned 4 zástupci domácí scény – Muradov, Dvořák, Procházka a Klein – kterým se navíc zatím skvěle daří, kdy sbírají jen výhry a v několika případech i bonusy za výkon večera. Organizace OKTAGON MMA navíc našla cestu, jak fungovat i za aktuální situace, díky čemuž se mohou bojovníci prosazovat nejen ve světě, ale i na domácí scéně. Přední tváří je pak samozřejmě Karlos Vémola, který je v Čechách zdaleka nejznámějším MMA bojovníkem. Jak on sám vidí CZ/SK špičku?

Legendární boxer Konečný odpovídá na Růžičkovy zmínky o krádeži

Vémola pro server Sport.sk sestavil žebříček TOP 5 domácích bojovníků s tím, že přidal i názor na to, kde by se umístil Attila Végh.

Vémolova TOP 5 domácí scény

1. Jiří Procházka

2. Makhmud Muradov

3. Ivan Buchinger

4. David Dvořák

5. Karlos Vémola

“Až” na šesté místo, tedy hned za sebe, zařadil Vémola svého přemožitele Attilu Végha, se kterým by si chtěl dát odvetu, ale zatím to na ní moc nevypadá. Attila se jí sice přímo nebrání, ale na druhou stranu se nechal hned několikrát slyšet, že s ohledem na to, jak první zápas dopadl, v ní nevidí žádný větší smysl. Pokud by však přišla odpovídající finanční nabídka, tak by prý určitě neváhal.

Preference fanoušků samozřejmě mohou být různé, ale objektivně se dá říct, že nejlepším bojovníkem domácí scény je nyní skutečně Jiří Procházka, který má za sebou drtivou UFC premiéru. V květnu ho navíc jako pětku polo-těžké váhy čeká důležitý souboj s Reyesem, skrze kterého by se mohl přiblížit k vysněné titulové šanci.

Zdroj: Sport.sk

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *