Co hledáte?

Adesanya nabídl termín zápasu s Jonesem! Ten reagoval

Adesanya nabídl termín zápasu s Jonesem! Ten reagoval

O možném souboji Adesanya vs Jones se mluví už v podstatě od doby, kdy se Israel v souvislosti se zápasem s Andersonem Silvou zmínil o tom, že je zabiják GOATů, tedy těch nejlepších z nejlepších. Na to konto se ozval právě Jon Jones, z čehož vznikla dlouhotrvající rivalita, která se však v poslední době zkomplikovala tím, že se Jon Jones vydal do těžké váhy. Zápas je však evidentně stále ve hře.

Radikální řez! UFC nečekaně propustilo dvě legendy těžké váhy

“V USA je situace přeci jen o poznání horší, než je tomu například u nás na Novém Zélandu, takže na ten náš vzájemný zápas asi nedojde v červnu nebo červenci, jak se původně plánovalo. Pořád máme k dispozici prosinec 2021. Je jasné, že takový zápas si zaslouží plnou arénu, nejde ho udělat bez fanoušků,” vysvětlil Israel Adesanya v jednom z posledních rozhovorů.

Právě Adesanya už před časem předesílal, že se s Jonesem utká právě v polovině roku 2021, kdy na souboj dojde na nějakém velkém americkém stadionu. To však s ohledem na aktuální situaci není možné, takže se budou muset plány změnit.

Jones Adesanyu za zdrženlivost dost kritizoval, protože kdyby prý bylo na něm, tak se utkali už dávno. Nyní však Bones míří do těžké váhy, což celou situaci značně komplikuje. Bývalý šampion polo-těžké váhy totiž pilně pracuje na tom, aby nabral kvalitní svalovou hmotu, takže je hodně nepravděpodobné, že by se vracel zpět do polo-těžké váhy. Souboji se však evidentně nebrání, “Doufám, že ti v tom prosinci s Jiu-Jitsu a wrestlingem pomůže ta tvoje síla z pohádek a kreslených seriálů.”

Jones tím narážel na to, že Adesanya několikrát zmiňoval, že v podstatě čerpá sílu ze svých oblíbených anime hrdinů, což může znít dost zvláštně, ale existuje celá řada lidí, která čerpá sílu z víry v Boha, což je v podstatě hodně podobný koncept.

O tom, jestli se duelu Adesanya vs Jones dočkáme, asi hodně rozhodne to, jak dopadne sobotní zápas Blachowicz vs Adesanya. V případě, že by se stal Izzy šampione polo-těžké váhy, by se totiž otevřelo hned několik hodně zajímavých možností právě v souvislosti s Jonesem.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *