Co hledáte?

Vašek Mikulášek reaguje na kritiku a posměšky

Vašek Mikulášek reaguje na kritiku a posměšky

Díky proběhnuvšímu turnaji OKTAGON UDG: Last Man Standing víme, že hlavním před-zápasem květnového turnaje OKTAGON 23 bude souboj Vašek Mikulášek vs Thomas Robertsen. Ano, jde o toho Robertsena, který se minulý rok utkal s Karlosem Vémolou. Sice prohrál, ale ve třetím kole měl hodně světlý moment, kdy Terminátora natrefoval a viditelně s ním otřásl. Nyní tedy změří síly s Babou Jagou. Mikulášek, kterého mnozí po poslední prohře odepisují, na tohoto soupeře nekývl jen tak náhodou. Naopak měl o zápas s Norem velký zájem.

Karlos Vémola ostře odepsal rivala Mikuláška

“Vážně mě baví, jak každý ví a jak každý zná moje možnosti. Kdybych si vybral někoho jiného, tak řeknete, že jdu naschvál s někým, kdo mi zlepší skore a když vezmu těžšího soupeře, tak mě automaticky odepíšete. Můžete mi leda tak oblízat patu,” vzkázal Vašek Mikulášek na svém FB profilu pochybovačům.

Mezi ty evidentně patří i Vémola, který má v souboji Mikulášek vs Robertsen jasno, “Robertsen ho zabije! Zmlátí ho v postoji, zmlátí ho i na zemi. Vždy jsem říkal, že je fakt kvalitní zápasník a dal mi hodně zabrat, takže nevím, co Mikulášek udělal a proč mu nedají nějakého lehčího soupeře z domácí scény… S Robertsenem Mikulášek nemá šanci. Je o level jinde.”

Mikulášek má tedy před sebou hodně zajímavou výzvu. Pro MMA Shorties navíc potvrdil, že by chtěl v ideálním případě soupeře ukončit dříve, než se to povedlo právě Vémolovi. Rozhodně by šlo o zajímavé gesto, kterým by svého rivala možná trochu popíchl.

Pravděpodobně s ohledem na poslední výkony vstupuje Mikulášek do souboje dle sázkových kanceláří jako outsider. Na základě prohry s Vémolou jej však není radno podceňovat. Vašek totiž přiznal, že na něj přeci jen dolehl veškerý tlak, který jej v souboji ochromil, takže se nakonec nezmohl na nic a dal tak Vémolovi šanci si jasně dojít pro vítězství. Uvidíme tedy, jak se mu bude dařit na začátku května.

Úvodní foto via IG Vašek Mikulášek

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *