Co hledáte?

“Okradli mě,” hlásí nespokojený Tadeáš Růžička

“Okradli mě,” hlásí nespokojený Tadeáš Růžička

Poslední únorovou sobotu se pozornost většiny fanoušků bojových sportů upírala k Brnu, kde se konal turnaj OKTAGON UDG: Last Man Standing, který nabídl osmičkovou pyramidu a celou řadu super-fightů. Ve stejný den se však v Ústí konal i boxerský turnaj Save Boxing, na kterém se představil Tadeáš Růžička, kterého by asi mnozí čekali spíše na druhé zmíněné akci. Mawar však nabídku odmítl s tím, že se chce nyní soustředit hlavně na MMA, takže se nakonec v pyramidě ani žádném super-fightu neobjevil. Každopádně však nastoupil do boxerského zápasu, který nakonec skončil remízou, s čímž není talentovaný borec vůbec spokojený.

Karlos Vémola ostře odepsal rivala Mikuláška

“Okradli mě. Ti boxeři nesnáší kluky z jiných sportů a ještě jak já mám jméno a tak. Už od vážení jsme hrozně dostávali pohledy a bídu. Zápas jsem vyhrál a měl jsem ho vyhrát, ale dali mi remízu. Mrdám box, jen nervy,” vysvětloval Tadeáš Růžička na streamu se svým kamarádem raperem, který si říká PTK.

Růžička tak evidentně není s výsledkem zápasu vůbec spokojený. Už na konci března si však bude moct spravit chuť na turnaji OKTAGON 22. V sobotu totiž bylo potvrzeno, že se na akci představí. Soupeř však zatím není znám. V minulosti měla dopadnout MMA odveta s Dykem, ale ze zápasu nakonec sešlo kvůli pozitivnímu testu na koronavirus. Uvidíme tedy, koho vedení pro Mawara vybere.

Úvodní foto via IG Tadeáš Růžička

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *