Co hledáte?

Mawar Růžička má soupeře na MMA premiéru

Mawar Růžička má soupeře na MMA premiéru

Tadeáš Růžička se MMA fanouškům představil minulý rok skrze projekt OKTAGON UDG, ve kterém dokázal vyhrát jednu z pyramid. Následně se rozhodl pro přestup do MMA, v čemž mu měl “asistovat” Dyk. Ze zápasu však bohužel sešlo kvůli koronaviru, takže se MMA premiéra musela posunout. Nyní už však má jasný termín a dokonce známe i soupeře. S kým se Mawar na konci března utká?

“Okradli mě,” hlásí nespokojený Tadeáš Růžička

Tadeáš se na konci března na turnaji OKATGON 22, kterému vévodí titulová bitva Vémola vs Ďatelinka, utká s Polákem Dawidem Karetou. Ten má aktuálně na svém kontě už 3 zápasy s tím, že první dva vyhrál a ten poslední prohrál. Soudě čistě dle statistiky, kde má 2 submise, by mohl být nebezpečný hlavně na zemi, kterou Růžička poslední měsíce v souvislosti s přestupem do MMA intenzivně trénuje.

“Očekávaná premiéra KRÁLE UNDERGROUNDU v MMA je konečně tady! V loňském roce předvedl Tadeáš RŮŽIČKA famózní jízdu v Undergroundu, kde poslal k zemi vše, co se mu dostalo do cesty. Teď na reprezentanta Reinders gymu čeká debut pod pravidly MMA. Třiadvacetiletý MAWAR je světovým šampionem K-1 WAKO a je jasné, že v pérové váze OKTAGONU plánuje pořádně zamíchat kartami. Jednoduchý debut to ale nebude… Z Polska přijede talentovaný Dawid KARETA. Oba své vyhrané duely zvládl ukončit v prvním kole na submisi, na což si Tadeáš, který trénuje zem teprve několik měsíců, bude muset dát velký pozor. Na své zápasy se přitom připravuje v Těšíně, po boku bývalého šampiona Mateusze Legierskiho,” informovala o duelu organizace OKTAGON MMA na svém IG profilu.

Na turnaji OKTAGON 22 pak uvidíme i Lohorého, Piráta, Pukače, Malacha, Szabovou, Polívku, Rašku, Salčáka, Tichotu a mnohé další známé i méně známé tváře.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *