Co hledáte?

Legendární boxer Konečný odpovídá na Růžičkovy zmínky o krádeži

Legendární boxer Konečný odpovídá na Růžičkovy zmínky o krádeži

Poslední únorovou sobotu se kromě turnaje OKTAGON UDG: Last Man Standing konala i boxerská akce Save Boxing, na které se objevil Tadeáš Růžička, který se minulý rok blýskl v projektu OKTAGON UDG, kde se mu podařilo zvítězit v jedné z pyramid. Právě Mawar se po souboji, který skončil remízou, zmínil o tom, že má za to, že šlo o krádež. S tím však nesouhlasí legendární boxer Lukáš Konečný, který nabídl komentář i bodovací karty.

Vašek Mikulášek reaguje na kritiku a posměšky

“Možná jste zvyklí na něco jiného, ale my nerozhodujeme zápasy podle jména. Tady prostě šli 2 debutanti proti sobě. Na jedné straně sportovec známý, ale z jiného sportu. Na straně druhé kluk, který boxoval soutěžní zápas naposledy před několika lety (snad se nepletu). Zápas jsem teď pozorně zhlédl. Velmi pěkný zápas, vyrovnaný. Podle mě od začátku byla vidět naprostá nezkušenost obou kluků a spousta drobných chyb. Smekám za jejich sportovní chování během duelu. I komentátoři duelu (Tonda Vavrda a Václav Pejsar) přímo v éteru zápas označili jako remízový. Stejně tak i dva bodoví rozhodčí (viz bodovací lístky) a jeden dokonce viděl Růžičku prohrát.

Duel bude během dneška nahrán na YouTube kanál profiboxing.cz abyste si mohli obrázek udělat sami. Mimochodem rád klukům nabídnu prostor pro odvetu! A klidně rovnou na 6 kol,” vysvětlil Lukáš Konečný v komentáři pod jedním z příspěvků na FB MMA Shorties.

Jak už bylo zmíněné ve vyjádření, duel už je k dispozici i na YouTube, takže jej může každý zhlédnout a udělat si vlastní názor.

“Okradli mě. Ti boxeři nesnáší kluky z jiných sportů a ještě jak já mám jméno a tak. Už od vážení jsme hrozně dostávali pohledy a bídu. Zápas jsem vyhrál a měl jsem ho vyhrát, ale dali mi remízu,” vysvětloval Tadeáš Růžička po zápase na streamu se svým kamarádem raperem, který si říká PTK.

“Původní plán byl udělat skore v profi ringu, to se mi teď zkurvilo. MMA je pro mě priorita. Hlavně MMA. Respekt všem boxerům, je to ještě tvrdší sport, než MMA, ale bohužel peníze jsou v MMA, tak se musíme podle toho zařídit,” potvrdil pak Mawar po zápase, že jeho hlavní prioritou teď bude MMA.

Úvodní foto via isifa.com

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *