Co hledáte?

Kolik bude mít Israel Adesanya v pátek na váze?

Kolik bude mít Israel Adesanya v pátek na váze?

Už v sobotu nás čeká turnaj UFC 259, kterému vévodí bitva šampionů Jan Blachowicz vs Israel Adesanya. Neporažený šampion střední váhy Adesanya se tak chystá do vyšší váhové kategorie. V souvislosti s tímto přesunem však už s velkým předstihem avizoval, že rozhodně nehodlá nijak extra nabírat. Místo toho se prý bude chtít soustředit na svůj skvělý pohyb a rychlost, což jsou faktory, které by mohly na Janka platit. Jaký údaj tedy v pátek na oficiálním vážení váha ukáže?

Costa nabídl bizarní důvod, proč prohrál s Adesanyou

“Jsem na tom pořád stejně. Nehodlám teď poslední týden něco extra měnit. Rozhodně si neujedu na dováženém jídle. Rozhodně nebuďte překvapení, pokud váha v pátek ukáže 193 liber,” vysvětlil Israel Adesanya, který počítá s tím, že výrazně podváží. Limit polo-těžké váhy je totiž 205 liber.

Je tedy jasné, že Janek bude těžší bojovník, s čímž prý Adesanyův tým počítá. Dle posledních záběrů však ani Janek nijak extra nenabíral a naopak si asi váhu držel hodně nízko.

Ze strany Israela samozřejmě může jít i o taktiku, kdy dlouhodobě tvrdí, že nabírat nebude, aby pak přeci jen navážil hodně blízko limitu 205 liber. V minulosti se totiž nechal slyšet, že běžně má mimo kemp váhu kolem 207-208 liber. Janek pak má mimo zápasy údajně 218 liber.

Jasno tak budeme mít až v pátek, kdy proběhne oficiální vážení. Ještě před tím se navíc můžeme ve čtvrtek těšit na velkou tiskovou konferenci, na které se představí dvě hlavní hvězdy, ale i celá řada dalších jmen, která brzy uvidíme v boji.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *