Co hledáte?

Lohoré reaguje na Pirátovo sebevědomé vyjádření

Lohoré reaguje na Pirátovo sebevědomé vyjádření

Na konci března nás čeká turnaj OKTAGON 22, který nabídne celou řadu skvělých duelů. Vrcholem večera pak budou souboje Krištofič vs Lohoré a Vémola vs Ďatelinka. Právě hlavní před-zápas asi bude hodně zajímavý. Alex Lohoré má sice za sebou v rámci OKTAGONu dvě prohry, ale obě přišly s těžšími soupeři. Sám Killa Kid tak několikrát avizoval, že pokud dostane zápas ve váze do 77 Kg, tak teprve něco uvidíme. Jeho přání se mu nyní splnilo. Na souboj totiž kývl Pirát, který se chtěl původně zaměřit na střední váhu, ale nakonec se přeci jen vrací do welteru. Vítěz druhé řady reality show OKTAGON Výzva očekává, že půjde o hodně tvrdou válku, kterou však vyhraje díky tomu, že je houževnatější a tvrdší. Co na to velkohubý Lohoré?

Pirát vysvětlil, jak to bylo se “sporem” se Sivákem

“Předtím, než je se mnou zavřou do klece, si všichni myslí, jak jsou hrozně tvrdí,” reagoval Alex Lohoré pro MMA Shorties na slova Piráta Krištofiče. Ten totiž upozorňoval, že navzdory prohrám není Lohorého radno podceňovat a že očekává hodně tvrdý souboj, který však vyhraje díky tomu, že bude tvrdší, “Kde vidím Lohorého slabiny? Ani nevidím žádnou výraznější slabinu. Já vím, že budu tlačit a budu tvrdší. To mu nebude chutnat… Bude to tvrdý zápas, ale já budu tvrdší.”

Lohoré rovnou i nabídl předpověď, jak zápas skončí, “KO!”

S ohledem na předchozí výkony obou borců se tak rozhodně můžeme těšit na hodně zajímavý a pravděpodobně i tvrdý zápas. Lohoré totiž sice poslední dva zápasy prohrál, ale je pravda, že se od Vémoly ani Apolla nenechal ukončit, což dokazuje, že se jedná o houževnatého borce. Pirát však má za sebou také hned několik válek, ve kterých ukázal, že se rozhodně nehodlá jen tak vzdát. Stačí si vzpomenout na souboj s Karešem bez rukavic, ve kterém si slovenský borec poranil obě ruce, ale i tak duel dotáhl až do konce.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *