Co hledáte?

Konečně! Víme, co bylo v tajemné Azaitarově tašce. Bizar pokračuje

Konečně! Víme, co bylo v tajemné Azaitarově tašce. Bizar pokračuje

V souvislosti s prvním číslovaným turnajem roku 2021, kterému vévodila odveta Poirier vs McGregor 2, jsme byli svědky jedné hodně bizarní situace. Na UFC Ostrově v Abu Dhabí s ohledem na aktuální situaci platí přísná bezpečnostní opatření, kdy se určití jedinci mohou pohybovat jen v určitém prostoru. Své o tom ví například Jiří Procházka, který musel po příletu nejprve na další testy a do karantény a až následně se mohl společně s trenéry pohybovat po areálu. Tato opatření se však pokusil obejít tým bojovníka Azaitara, který neznámému muži předal svůj pásek, díky kterému se dostal do hotelu, kam doručil tajemnou tašku. Co v ní bylo? To jsme doposud nevěděli.

Cože? Khamzat Chimaev ukončil kariéru?

“Nemám tušení,” komentoval tehdy situaci Dana White, který dokonce prohlašoval, že Azaitar v UFC končí, ale nakonec to dopadlo “jen” tak, že Ottman přišel o start na turnaji UFC 257, ale v UFC bude dále pokračovat.

MMA komunita se samozřejmě ptala, co bylo v oné tajemné tašce. Samozřejmě se nabízelo, že by mohlo jít o zakázané látky, ale v takovém případě by UFC s Azaitarem jen těžko dál spolupracovalo. Více naštěstí prozradil manažer Ali Abdelaziz, “Brambory. V té tašce byly brambory. Dalo by se říct, že málem přišel o práci kvůli bramborám, ale tak to úplně nebylo. UFC celou věc vyšetřilo. Nakonec došli k tomu, že mají Ottmana rádi. Zapojilo se do celého procesu vice osob včetně Dany. Samozřejmě šlo o vážnou situaci, ke které je potřeba přistupovat odpovídajícím způsobem. Nakonec však došli k tomu, že, navzdory tomu, co udělal, si zaslouží druhou šanci. Té se Ottman hodlá chopit.”

Těžko říct, zda můžeme Alimu kompletně důvěřovat, protože vysvětlení s bramborami zní opravdu hodně bizarně, ale na druhou stranu asi skutečně nešlo o žádný velký prohřešek, když se nakonec vedení slitovalo a dalo Azaitarovi druhou šanci.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *