Co hledáte?

Karlos Vémola ostře odepsal rivala Mikuláška

V souvislosti s proběhnuvším turnajem OKTAGON UDG: Last Man Standing, na kterém se odhalila celá řada novinek, víme, na co se můžeme na turnajích OKTAGON 22 a 23 těšit. První zmíněné akci vévodí bitvy Vémola vs Ďatelinka a Pirát v Lohoré, zatímco na té druhé dostaneme duely Kozma vs Apollo a Mikulášek vs Robertsen. Ano, Baba Jaga se utká s Robertsenem, který dal Vémolovi minulý rok poměrně zabrat a kterého Terminátor ukončil “až” ve třetím kole. Jak právě Vémola vidí šance svého rivala s takovým soupeřem?

Cože? Khamzat Chimaev ukončil kariéru?

“To ten OKTAGON nemá Mikuláška rád? Robertsen ho zabije! Zmlátí ho v postoji, zmlátí ho i na zemi. Vždy jsem říkal, že je fakt kvalitní zápasník a dal mi hodně zabrat, takže nevím, co Mikulášek udělal a proč mu nedají nějakého lehčího soupeře z domácí scény… S Robertsenem Mikulášek nemá šanci. Je o level jinde. Za něj mě to i mrzí. Najednou vyletěl a pak prohrál se mnou, prohraje teď a pak zase s někým a po třech čtyřech prohrách spadne úplně někam jinam, než aby trénoval,” nebral si Karlos Vémola ve svém vysílání na IG servítky, protože to evidentně vidí naprosto jasně.

Mikulášek má tedy před sebou hodně velkou výzvu, ale zároveň i šanci. Jak nám totiž potvrdil, nejradši by Robertsena ukončil dříve, než se to podařilo Vémolovi, aby prokázal své kvality. Nor zatím v průběhu své kariéry prohrál 4 zápasy s tím, že vždy šlo o submise. Mikulášek by tak mohl být prvním borcem, který ho ukončí via KO/TKO a nebo se překvapivě vytasí s nějakým vlastním pokusem o submisi.

Na přípravu má dost času, protože turnaj OKTAGON 23 je naplánovaný na 1. května. Dá se tedy předpokládat, že se do toho Mikulášek hodně opře, protože bude chtít nejen Vémolovi, ale i všem pochybovačům a těm, kteří se k němu po poslední prohře otočili zády, ukázat, že jedna prohra nic neznamená.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *