Co hledáte?

Dana White reaguje na krizi a možný konec oblíbence Chimaeva

Dana White reaguje na krizi a možný konec oblíbence Chimaeva

Přízrak Khamzat Chimaev je bohužel jasným příkladem toho, jak nebezpečný koronavirus dokáže být. Vrcholového sportovce, který byl pověstný svým téměř nekonečným kardiem, totiž srazil tak hluboko na dno, že Vlk začal přemýšlet o tom, že ukončí kariéru. Minulý rok totiž vyhlašoval, že bude klidně zápasit každý týden, ale nyní není schopen ani trénovat, natož pravidelně zápasit. Právě proto na své sociální sítě umístil vzkaz, ve kterém poděkoval za podporu a zároveň oznámil, že zdraví je přednější a proto musí svou cestu skonči. Dana White však, jak už je u něj zvykem, krotí vášně a vysvětluje, jak se podle něj situace má.

BLVR: Paige VanZant se předvedla v mokrém tričku!

“Když ho převezli do USA, tak ho lékaři vyšetřili a nasadili mu prednison, což je dost ošklivý steroid. Je tedy na prednisonu, v souvislosti s čímž by měl jen relaxovat, odpočívat a počkat, až se dá tělo dohromady. On však dneska vyrazil na trénink a cítil se na hovno, takže pod tlakem emocí napsal to, co napsal. Neměl by vůbec trénovat, ale víte, jaký je to divoch. Dříve mluvil o tom, že bude zápasit co týden a nyní není ani schopný trénovat. Prostě to na něj dolehlo, takže napsal, že končí. My se o něj postaráme. Dostává se mu skvělé lékařské péče. Bude v pořádku a bude zase moct trénovat. Prostě to teď přepálil a zklamal se. Musí teď zůstat v klidu a odpočívat,” vysvětlil Dana White, jak se situace má.

Na sociálních sítích dokonce kolovaly záběry, jak Chimaev po tréninku plive krev. Skutečně to tedy vypadá tak, že se chtěl Vlk kousnout a začít trénovat, což se mu moc nevyplatilo. Pod vlivem zklamání tak oznámil konec kariéry, ale doufejme, že tomu tak nebude.

V USA se mu určitě dostane skvělé zdravotní péče. UFC v něm navíc vidí obrovský potenciál, takže na jeho péči rozhodně nešetří. Koneckonců i skrze tuto krizi bude moct Vlk dokázat, že je silný nejen fyzicky, ale i mentálně, což pak bude moct využít v případných dalších bitvách.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *