Co hledáte?

Pirát hodnotí svého soupeře Alexe Lohorého

Pirát hodnotí svého soupeře Alexe Lohorého

V souvislosti s turnajem OKTAGON UDG: Last Man Standing byl potvrzen avizovaný zápas Samuel Krištofič vs Alex Lohoré, který bude hlavním před-zápasem turnaje OKTAGON 22, kterému vévodí titulová bitva Vémola vs Ďatelinka. Lohoré má sice v rámci OKTAGONu na svém kontě 2 prohry v řadě, ale Pirát rozhodně nečeká nijak snadný zápas. Naopak upozorňuje, že by fanoušci neměli velkohubého borce nijak podceňovat.

Pirát vysvětlil, jak to bylo se “sporem” se Sivákem

“Všichni ho teď podceňují, protože má dvě prohry po sobě, ale zápas s Karlosem bral 2 týdny před jeho konáním a s Apollem 8 dní před jeho konáním. Navíc šel jinou váhovku a neměl přípravu. Já mu poprvé dávám zápas v jeho váze a normální přípravu. Podle mě tedy bude nepříjemný, protože má své kvality, ale já jsem hrozně vytrvalý a tvrdý, takže bude mít hodně co dělat,” vysvětlil Samuel Krištofič v rámci živého vysílání s fanoušky. “Kde vidím Lohorého slabiny? Ani nevidím žádnou výraznější slabinu. Já vím, že budu tlačit a budu tvrdší. To mu nebude chutnat… Bude to tvrdý zápas, ale já budu tvrdší,” uvědomuje si Pirát, že má před sebou velkou výzvu.

Lohoré po dvou prohrách v řadě upozorňoval, že zatím zápasil jen s výrazně těžšími soupeři. Nyní ho však čeká zápas v kategorii do 77 Kg, takže se dá očekávat, že se předvede v zatím nejlepší formě.

Pro Piráta, který se chtěl nyní spíše soustředit na střední váhu, kde prý organizace aktuálně neměla žádného soupeře, to samozřejmě znamená náročné shazování, se kterým už však má zkušenosti z minulosti. Díky případné výhře by se však mohl propracovat k dalšímu titulovému souboji, což už je pořádná motivace. S ohledem na to, že nás na začátku května čeká duel Kozma vs Apollo, by pak mohlo dojít na odvetu Kozma vs Pirát 2 a nebo válku Apollo vs Pirát. To však ještě hodně předbíháme. Nyní je třeba se soustředit na blížící se souboje, které slibují skvělou podívanou.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *