Co hledáte?

Kozubovský o válce s Fapšem: Rozhodčí údajně neviděl přes kameramana

Kozubovský o válce s Fapšem: Rozhodčí údajně neviděl přes kameramana

Součástí proběhnuvšího turnaje OKTAGON UDG: Last Man Standing byla i bitva Fapšo vs Kozubovský, od které se už před akcí čekala velká válka. Tu jsme nakonec taky dostali. Oba borci si rozhodně nic nedarovali a naopak se hned několikrát vzájemně poslali do počítání. Dle reakcí fanoušků by souboji slušel extra-round, ale z vítězství se nakonec po třech pekelných kolech radoval Tank Fapšo. Jeden z rozhodčích však údajně na zápas neviděl přes kameramana.

BLVR: Paige VanZant se předvedla v mokrém tričku!

“Oku nic není, je jen nateklé. Extra-round být mohl, podle mě. Argument jednoho slovenského rozhodčího na to, proč dal verdikt 25-29 bodů, byl, že údajně neviděl do klece přes kameramana,” prozradil Matěj Kozubovský na svém IG profilu v rámci otázek a odpovědí s fanoušky. “Bohužel rozhodlo to počítání ve 3. kole. Nahulený jsem nebyl, ale uklouzl jsem vlivem úderu, takže bohužel.”

Matěj právě situaci ze třetího kola komentoval i na po-turnajové tiskové konferenci. “Za mě bylo to podklouznutí sporné. Myslím si, že to na počítání být nemělo a představoval bych si extra-round, protože, i když jsem byl počítaný, tak ve druhém a třetím kole jsem předpokládal, že vyhrávám a extra-round bych si díky tomu představoval,” reagoval Kozubovský na dotaz od Czechfighters, zda bylo poslední počítání oprávněné.

Co se týče oficiálního výsledku, tak to rozhodčí viděli 27:26, 28:26 a 29:25 pro Fapša.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *