Co hledáte?

Sivák vysvětlil odstoupení z pyramidy. Bude UDG pokračovat?

Sivák vysvětlil odstoupení z pyramidy. Bude UDG pokračovat?

Jedním z hlavních favoritů proběhnuvší pyramidy v rámci projektu OKTAGON UDG: Last Man Standing byl Vašek Sivák. Ten však hned v prvním kole narazil na zkušeného a zarputilého Sugdena, v souboji s nímž se moc nemohlo hledět na taktiku, ale místo toho přišla na řadu štípaná, která však fatálně ovlivnila další průběh pyramidy. Vašek totiž, navzdory tomu, že si připsal cenné vítězství, nemohl pokračovat.

BLVR: Paige VanZant se předvedla v mokrém tričku!

“Válka od začátku do konce. Ale výhra. Soupeř tvrdej, nešlo si s nim hrát, tak jsem se musel pobit a tím vznikla zranění, že jsem nemohl nastoupit do dalšího zápasu. Narážená ruka i noha, ale hlavně 3 stehy v obočí… Díky všem za podporu. 16-0,” vysvětlil Vašek Sivák na svém IG profilu. “Cenný skalp, vidíme se,” dodal pak v dalším postu. 

Pyramida se každopádně musela obejít bez Siváka. S ohledem na to, že nemohl pokračovat ani španělský soupeř Nováka, se do akce dostali i oba vítězové z rezervních zápasů. Pro vítězství si tak nakonec došel zkušený Paleš.

Ondřej Novotný se v jednom z rozhovorů před turnajem zmiňoval o tom, že jestli to bude dávat smysl z pohledu čísel, tak bychom se letos mohli dočkat ještě 2-3 podobných akcí. Vše se však bude zatím teprve vyhodnocovat. “Budeme to v nejbližší době vyhodnocovat. Určitě hraje velkou roli prodejnost PPV a celkové zhodnocení projektu. Zatím je brzy dělat závěry, ale pocity jsou dobré,” reagoval Pavol Neruda na po-turnajové tiskové konferenci na otázku od MMA Shorties, jaká je zpětná vazba na proběhnuvší turnaj v porovnání s MMA akcemi a zda bude hrát hlavní roli v možném pokračování projektu prodej PPV.

Více se tedy dozvíme v následujících týdnech a měsících, které opět budou patřit MMA. Čekají nás totiž akce OKTAGON 22 a 23, kterým vévodí titulové bitvy Vémola vs Ďatelinka a Kozma vs Apollo. Těšit se samozřejmě můžeme i na celou řadu dalších atraktivních duelů.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *