Co hledáte?

Jorge Masvidal půjde znovu do boje

Jorge Masvidal půjde znovu do boje

Jorge Masvidal dokázal v roce 2019 svou kariéru posunout na úplně novou úroveň. Postupně totiž zvládl porazit Tilla, Askrena a následně i Diaze, díky čemuž se stal držitelem BMF titulu a hlavně novou hvězdou MMA světa. Naposledy jsme ho viděli v boji v polovině minulého roku, kde na turnaji UFC 251, kde debutoval i Jiří Procházka, prohrál s Usmanem. Je však třeba brát v potaz to, že na zápas kývl zhruba 6 dní před jeho konáním poté, co byl Burns pozitivně testován na koronavirus a byl tak nucen odstoupit. Od té doby se spekulovalo, s kým se Jorge utká. Nyní to to asi víme…

BLVR: Paige VanZant se předvedla v mokrém tričku!

Dle zahraničních zdrojů nás v září čeká souboj Kamaru Usman vs Jorge Masvidal 2. Sám Masvidal dnes na sociálních sítích vzkazoval, že ho v srpnu nebo září čeká další zápas a že fanoušci budou potěšení, až se dozví jméno soupeře.

S odvetou Usman vs Masvidal 2 to přitom poslední dny bylo jako na horské dráze. Chvíli to vypadalo, že je jasno, aby se pak objevily zvěsti o tom, že zápas nedopadne. Nyní však dostáváme zprávu, že zápas bude. Zatím to sice nebylo potvrzeno, ale s ohledem na datum souboje se dá očekávat, že Usman a Masvidal nakonec skutečně budou trenéry další řad reality show The Ultimate Fighter.

Pokud se tyto informace potvrdí, tak bychom se mohli těšit na pravidelné slovní přestřelky a následně i odvetu, která slibuje skvělou podívanou. Usman totiž po poslední výhře sliboval, že tentokrát Masvidala ukončí. Ten zase avizoval, že s plným kempem to bude úplně jiný zápas.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *