Co hledáte?

Jon Jones kriticky reaguje na výkon těžkých vah

Jon Jones kriticky reaguje na výkon těžkých vah

Původně měla poslednímu turnaji vévodit bitva Reyes vs Procházka, ale ta musela být s ohledem na zdravotní komplikace bývalého titulového vyzyvatele posunuta na začátek května. Místo toho se stal hlavním zápasem duel těžkých vah Rozenstruik vs Gane, od kterého se očekávaly atraktivní přestřelky, ale nakonec jsme dostali hodně opatrný zápas, který dal vzpomenout na souboj Ngannou vs Lewis, od kterého se také čekalo hodně, ale nakonec byli fanoušci dost zklamaní. Své si tedy k věci řekl i Jon Jones, který aktuálně pracuje na přestupu do těžké váhy.

BLVR: Paige VanZant se předvedla v mokrém tričku!

“Tihle chlapci by se radši měli naučit, jak nastavit nějaké pořádné tempo. Tohle postávání jim nebude nic platné, až se taťka vrátí domů,” vzkázal Jon Jones sebevědomě.

Své si k souboji řekl i UFC prezident Dana White, “Všichni mluví o tom, jak si Gane zaslouží šanci jít o titul a podobně, ale podívejte se na to, co s Jairzinhem udělal Francis Ngannou. Gane dostal šanci se ukázat a pořádně se předvést. Vyhrál, ale to je tak vše, u čeho zůstaneme. Vyhrál.”

Ne každý duel však vyjde tak, jak vypadá na papíře. Gane měl totiž před sebou veledůležitý zápas, takže je logické, že zvolil opatrnější přístup. Však si stačí vzpomenout, jak Rozenstruik porazil Overeema ranou v posledních vteřinách pěti-kolové bitvy.

Je však jasné, že podobným výkonem si Gane moc nových fanoušků nezískal a pokud bude chtít udělat větší díru do světa, tak se bude muset do budoucna blýsknout nějakým tvrdým ukončením. Zmíněný Ngannou totiž Jairzinha ve vzájemné bitvě ukončil za pár vteřin jednou zběsilou kombinací.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *