Co hledáte?

Tygři žerou první! Procházka podporuje záchranu majestátní šelmy

Tygři žerou první! Procházka podporuje záchranu majestátní šelmy

Jiří Procházka je skvělým příkladem toho, že i bez trashtalku a přehnané sebepropagace je možné prorazit a díky svým výkonům a pokoře se dostat na samý vrchol MMA světa. Právě tam nyní Denisa směřuje. V květnu se totiž jako pátý bojovník polo-těžké váhy utká s bývalým titulovým vyzyvatelem Reyesem, přes kterého by se mohl teoreticky dostat k vlastní titulové šanci. Ještě před bojem se však rozhodl využít svou slávu a vliv, aby podpořil jednu majestátní šelmu.

Lohoré znovu zpochybňuje kvality Karlose Vémoly

Byl jsem osloven kamarádem, který je zainteresován v programu na záchranu Tygrů Ussurijských. Už nějakou dobu mě právě tohle zvíře fascinuje, tak jsem se rozhodl je podpořit. Takže tady to je,” sdílel Jiří Procházka na svém IG profilu pokyny, jak se kdokoliv může zapojit do záchrany Amurského Tygra.

“Podpoř záchranu populace největší žijící kočkovité šelmy planety – Amurského Tygra.
 Tygr je zvíře krásné a fascinující ale bohužel patří i k nejohroženějším druhům zvířat. Ještě kolem roku 1900 bylo v přírodě přes 100 000 tygrů, bohužel současná populace čítá cca 3 800 tygrů. Některé poddruhy tygra už byly člověkem úplně vyhubeny. Nelegálně se zabíjí a chová dokonce už i v Česku. Tygr patří do přírody a ne do domácího chovu. Veškerý výtěžek z běhu bude zaslán záchranné stanici pro amurské tygry, nacházející se na dálném východě u Vladivostoku, činnost zařízení je zaměřena právě na Tygra Amurského, jehož počty čítají okolo 500 žijících jedinců ve volné přírodě. Dále se také stanice stará o spoustu jiných ohrožených druhů zvířat. 

Podpořit můžeš během, výšlapem na virtualnibeh.cz a nebo přispět na transparentní účet altaica.cz, kde se dozvíš o tygrech i projektu mnohem více.”

Registrovat se a zjistit další informace můžete ZDE.

Pokud vás tedy příběh tygrů zaujal a chcete udělat něco pro sebe a zároveň pro naší faunu, tak se určitě neváhejte zapojit.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *