Co hledáte?

OKTAGON UNDERGROUND: Na co si můžete vsadit?

OKTAGON UNDERGROUND: Na co si můžete vsadit?

Organizace OKTAGON se vrací s projektem UNDERGROUND – Last Man Standing, který je lehce odlišný od původního konceptu. Co od něj můžete čekat? Nabitou pyramidu do 70 kg, ze které vzejde vítěz ještě v sobotu večer. Dále se můžete těšit na skvělé superfighty. Celý turnaj můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Zapíše se Israel Adesanya do historie UFC?

Čtvrtfinálové zápasy pyramidy

  • Václav Sivák vs. Bailey Sugden
  • Vladimír Lengál vs. Michael Krčmář
  • Milan Paleš vs. Carsten Ringler
  • Marco Novák vs. Marc Dass Rey

Kdo zvítězí v nabité pyramidě? Mezi účastníky turnaje OKTAGON rozdělí 30 tisíc eur. Na vítěze přitom čeká odměna ve výši 10 tisíc eur. Kurzy jsou zajímavé. Vsázet na případného vítěze můžete přímo ZDE.

Pravidla pyramidy

Protože se nejedná o MMA, připomeneme si nejdůležitější pravidla. Účastníci pyramidy budou zápasit ve váze do 70 Kg.

Celý projekt podléhá pravidlům OKTAGON Underground Stand-up rules. V soubojích nejsou povoleny strhy, zášlapy, podrážení a přehozy přes bok. To znamená ani žádný boj na zemi.

Každý souboj je vypsaný na 3 kola po 3 minutách. V případě rovnosti bodů je možný extraround, který rozhodne o vítězi. Remíza není možná!

Titulový duel je vypsán na 5 kol po 3 minutách. Body jsou přidělovány třemi bodovými rozhodčími v průběhu celého zápasu. Penalizaci a její výši určuje ringový rozhodčí sám. V případě pochybností může míru zavinění konzultovat s jedním nebo se všemi bodovými rozhodčími.

V případě zranění některého z účastníků osmičlenné pyramidy budou připraveni dva náhradníci, kteří vzejdou ze dvou „reserve“ zápasů. V prvním z nich se proti sobě postaví evropský šampion K-1 Jan Pajtaš a zástupce Hanuman gymu, thaiboxer Andrej Šimkulič. Ve druhém nastoupí thaiboxer Ladislav Krištůfek, který je šampionem evropského poháru WAKO 2016 a proti němu Štefan Mészáros, mistr Slovenska K-1 WKU.

Superfighty

Součástí galavečera jsou samostatné superfighty, které na české scéně nemají obdoby. Kdo se v nich představí? Těšit se můžete na očekávaný souboj Vladimíra Moravčíka s Igorem Danišem. Zápas těžkých vah obstarají domácí legenda Tomáš Hron, který se utká se Strahinjou Mitricem.

Nejen legendy, ale také dravé mládí dostane prostor v čele s Matějem Kozubovským, Sebastiánem Fapšem, Melvinem Maném nebo Adreasem Čehovským. V superfightech se bude bojovat podle stejných pravidel jako v pyramidě. Kdo podle vás uspěje?

Tipy redakce:

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *