Co hledáte?

Obrovská výzva! David Kozma zná svého dalšího vyzyvatele

Obrovská výzva! David Kozma zná svého dalšího vyzyvatele

V březnu nás čeká turnaj OKTAGON 22, kterému vévodí titulová bitva Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka, ale teď už víme, jaký souboj se postará o hlavní zápas dubnového turnaje OKTAGON 23. Do boje se vrací dlouholetý vládce welterweight divize David Kozma, který má před sebou obrovskou výzvu. Čeká ho totiž UFC veterán, který si v rámci OKTAGONU proklestil cestu skrze dva hodně kvalitní soupeře.

BLVR: Paige VanZant se předvedla v mokrém tričku!

Ano, jak už asi bystřejší a znalejší pochopili, David Kozma se v hlavním zápase turnaje OKTAGON 23 utká s Leandrem Silvou aka Apollem. Ten nejprve dokázal vymazat rozjetého Bryczeka a následně umlčet velkohubého Lohorého.

Jedinou větší kaňkou na jeho pověsti je nedávné nesplnění váhového limitu. S ohledem na to, že se zápas domlouval na poslední chvíli, byla váha souboje Lohoré vs Apollo stanovena na 80 Kg. Silva však na první pokus navážil o téměř 3 Kg víc, což odůvodňoval tím, že se mu na letišti ztratilo zavazadlo, ve které měl “pomůcky” na hubnutí (krémy atd), bez kterých se evidentně dostal do potíží. Dodatečný čas však přeci jen využil a nakonec převážil “jen” o necelé jedno kilo.

V dubnu nás tedy čeká hodně zajímavá titulová bitva, která je velkou příležitostí pro oba borce. Apollo se totiž může stát šampionem divize, díky čemuž by si na nějakou dobu upevnil pozici v organizaci OKTAGON MMA, zatímco úřadující šampion Kozma má šanci získat cenný skalp zkušeného borce, který by mu eventuálně mohl dopomoci k dalšímu zahraničnímu angažmá.

Na stejné akci pak přijde na řadu i souboj Mikulášek vs Robertsen. Ano, ten Robertsen, který s Vémolou vydržel do třetího kola a o kterém mnozí mluvili v tom smyslu, že by Babu Jagu snadno vymazal. Nyní budeme mít šanci se přesvědčit o tom, jak souboj dopadne.

Další zápasy se pravděpodobně dozvíme až v průběhu dalších týdnů, protože do akce přeci jen zbývá ještě dost času.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *