Co hledáte?

Jak blízko jsme bitvě Poirier vs McGregor 3?

Jak blízko jsme bitvě Poirier vs McGregor 3?

Na prvním číslovaném turnaji roku 2021 jsme se dočkali odvety Dustin Poirier vs Conor McGregor 2, u které se očekávalo, že Ir potvrdí roli favorita a připíše si další dominantní vítězství. To se však nestalo. Poirier totiž přišel se skvělou taktikou, která stála hlavně na kopech, díky kterým soupeře ochromil a následně skvělými kombinacemi rozebral a poslal k zemi. Série se tak vyrovnala na 1:1, což samozřejmě otevírá cestu pro možné završení trilogie, o které má Conor údajně velký zájem a proti samozřejmě není ani Dustin, který v duelu vidí obrovský potenciál.

BLVR: Paige VanZant se předvedla v mokrém tričku!

“Pracujeme na tom, aby byly podmínky správně nastavené. Bude to totiž obrovský zápas. Prvně mě totiž vypnul on a pak já jeho. Najednou máme na stole trilogii. Samozřejmě to bude jeden z největších zápasů roku a možná jeden z největších zápasů vůbec… O celé věci však nejednám přímo já, ale vedení UFC komunikuje s mým manažerem. Snažíme se vybojovat si co možná nejlepší pozici, abychom si pak mohli finálně sednout ke stolu a domluvit se. Chceme, aby to všechno proběhlo dobře. Uvidíme však, jak to dopadne. Já mám za to, že trilogie dává smysl a samozřejmě vydělá obrovské množství peněz. Chceme si tedy domluvit správné podmínky a taky bude důležité načasování. Pokud jde o Conora, tak by bylo nejlepší, kdyby mohli být na místě diváci. V USA v APEXu to zatím nejde, takže se nabízí otázka, kde jinde by to s diváky šlo?” vysvětlil Dustin Poirier v rozhovoru s Joe Roganem.

Na souboji se tak už do určit míry pracuje, ale samozřejmě bude ještě třeba vyřešit celou řadu aspektů. V souvislosti s Conorem mluvil o divácích i UFC prezident Dana White. Ten si totiž uvědomuje, že je Ir schopen vyprodat téměř každou halu, což teď moc nejde, takže organizaci svým způsobem “utíkají” peníze. Je tak klidně možné, že se počká až do poloviny roku, kdy se snad koronavirová krize změní a bude tak možné pořádat hromadné akce.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *