Co hledáte?

Turnaj OKTAGON 22 a bitva Vémola vs Ďatelinka v ohrožení?

Turnaj OKTAGON 22 a bitva Vémola vs Ďatelinka v ohrožení?

Neradi nosíme dříví do lesa, protože všemožných informací o stále trvající koronavirové krizi je všude přehršel, ale bohužel to vypadá tak, že by se aktuální situace mohla znovu výrazně dotknout sportovního světa a tím i MMA. Zatím není důvod k panice, ale objevují se signály, že by mohlo v průběhu března dojít ke změnám, které by mohly mít dopad na připravovaný turnaj OKTAGON 22, kterému má vévodit titulová bitva Vémola vs Ďatelinka.

Promotér Novotný o souboji Vémola vs Pešta

“Máme indicie z ministerstva zdravotnictví, že by mělo dojít k výraznému omezení výjimek pro sportovní akce na měsíc březen. V tuto chvíli více informací nemáme a čekáme na rozhodnutí ministerstva, které přijde nejspíše v pátek,“ řekl LN tiskový mluvčí Národní sportovní agentury (NSA) Jakub Večerka.

Na konci března, konktrétně 27.3., se má v Brně konat další turnaj organizace OKTAGON MMA, kterému by měla vévodit titulová bitva Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka. Pokud jsou navíc naše informace správné, tak bychom se měli dočkat i souboje Lohoré vs Pirát a dalších zajímavých duelů.

“Vyčkejte prosím na jednání vlády, co všechno schválí. V tuto chvíli rozhodně nebudu nic předjímat,“ reagovala na dotaz LN tisková mluvčí ministerstva zdravotnictví Barbora Peterová.

Jak už bylo zmíněno, zatím není žádný velký důvod k panice, ale samozřejmě je třeba brát v potaz, že by se situace mohla značně zkomplikovat. Organizace OKTAGON MMA má tu výhodu v tom, že má z minulého roku zkušenosti s akcemi, na kterých bylo naprosté minimum osob. Nakonec však bude záležet na příkazech “shora”, které se dynamicky mění a přizpůsobují.

Zdroj: Lidové Noviny

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *