Co hledáte?

OKTAGON UDG: LMS – Pyramida / Staredowny / Pohár

OKTAGON UDG: LMS – Pyramida / Staredowny / Pohár

Před malou chvíli skončilo oficiální vážení před zítřejším turnajem OKTAGON UDG: Last Man Standing, které se obešlo bez komplikací. Součástí vážení bylo i rozlosování pyramidy, kterého se ujala vítězka ženské řady reality show OKTAGON Výzva Lucia Szabová. Ta každému z osmi borců přiřadila číslo a pak už bylo na bojovnících, jak se na pavouku rozmístí. Do hry tedy vstoupila taktika, protože bojovníci mohli do jisté míry kalkulovat a špekulovat o tom, s kým se v jaké fázi náročné pyramidy utkají. Jak to nakonec dopadlo?

Promotér Novotný o souboji Vémola vs Pešta

Rozlosování pyramidy:

Sivák vs Sugden

Lengál vs Krčmář

Paleš vs Ringler

Novák vs Dass Rey

První souboje jsou tedy jasné. V dalším kole by pak na sebe teoreticky mohli narazit dva týmoví kolegové Sivák a Krčmář. Zároveň existuje šance, že se dočkáme finále Sivák vs Paleš, protože právě tito borci jsou považování za největší favority.

Je třeba brát v potaz to, že půjde o extrémně náročnou pyramidu, která s největší pravděpodobností nabídne hned několik překvapení a zajímavých momentů.

Po nalosování samozřejmě přišly na řadu staredowny a na samém konci přenosu byl představen i pohár, který prý bude putovní a vítěz dostane jen jeho část. To jasně naznačuje, že organizace počítá s tím, že by výhledově mohlo dojít na několik podobných akcí.

“Tohle je nyní s otazníkem, doufáme, že by to mohla být 20 až 25procentní část našich akcí. Rozhodli jsme se, že zvedneme počet turnajů, letos chceme udělat 10 až 13 akcí. Když by byl Underground úspěšný, budeme chtít udělat možná tři akce tento rok. Uvidíme čísla, musí v tom hrát matika. Teď si to vyzkoušíme na online matice, kdy je všechno zavřený, tam očekávám, že v nejhorším to nebude průšvih. Druhá věc je, až bude možnost volby, možnost nákupu lístků, jestli to bude mít tu samou sílu,” vysvětlil Novotný v posledním rozhovoru pro Sport.cz, jak to bude s budoucností projektu OKTAGON UDG.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *