Co hledáte?

Lohoré znovu zpochybňuje kvality Karlose Vémoly

Lohoré znovu zpochybňuje kvality Karlose Vémoly

Na konci roku 2020 jsme se dočkali turnaje OKTAGON 20, kterému vévodila titulová bitva Karlos Vémola vs Alex Lohoré. S ohledem na to, že Lohoré většinu své kariéry strávil ve welteru, se očekávalo, že Terminátor bude mít značnou váhovou převahu, který samozřejmě umí mistrně využít. Tato teorie se následně potvrdila i v praxi, kdy Vémola soupeře pravidelně dostával na zem, kde jej kontroloval a postupně trefoval. Lohoré si však stále nemyslí, že by byl Vémola výrazně lepší bojovník, než je on sám.

Promotér Novotný o souboji Vémola vs Pešta

“Však jste to viděli. Pět kol na mně jenom ležel. Na 100 % byl jediný velký problém ten váhový rozdíl. Co se týče úderů, tak není lepší než já. Co se týče grapplingu, tak není lepší než já. Je pravděpodobně lepší ve wrestlingu, ale to je asi tak všechno,” vysvětlil Alex Lohoré v rozhovoru pro StartItUp. “Jasně, ten zápas jsem vzal. Chtěl jsem totiž vidět, jaké to bude se soupeřem o 20 Kg těžším. Uvidíme, zda mě ukončí. Měl by to pro něj být snadný úkol, ale nakonec to tak nebylo. Všichni ten zápas viděli.”

Jak už bylo zmíněno, Lohoré v rámci OKTAGONu prohrál 2 zápasy v řadě, ale je určitě třeba vyzdvihnout, že Alex opravdu zápasil se dvěma těžšími soupeři. Nejprve to byl Vémola a poté i Apollo, který před zápasem dokonce nesplnil smluvený váhový limit. Na druhou stranu je však pravda, že Lohoré s oběma souboji souhlasil, takže nyní na váhu nemůže nijak extra poukazovat.

Pokud jsou však naše informace správné, tak by se měl už zítra potvrdit zápas Alex Lohoré vs Samuel Krištofič, který by se měl odehrát na konci března na turnaji OKTAGON 22. Navíc by konečně mělo jít o souboj ve váze do 77 Kg, tedy v Lohorého kategorii, což značí, že bychom se mohli dočkat jeho vůbec nejlepšího výkonu.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *