Co hledáte?

Bývalého šampiona UFC čeká zápas v boxu

Bývalého šampiona UFC čeká zápas v boxu

Podle mnohých “kontroverzní” zápas mezi Jakem Paulem a Benen Askrenem byl nedávno potvrzen a tento osmikolový duel uvidíme 17. dubna. Na tomto galavečeru se kromě Bena Askrena představí další velké jméno MMA a bývalý šampion UFC.

Turnaj OKTAGON 22 a bitva Vémola vs Ďatelinka v ohrožení?

Promotérská organizace Legends Only League, se po turnaji Tyson vs Roy Jones Jr. vrací s dalším boxerským galavečerem. V hlavním duelu večera se tentokrát představí Youtuber a v poslední době i začínající boxer Jake Paul a proti němu bývalý šampion MMA organizací ONE FC nebo Bellator Ben Askren. Nyní se na kartě objevuje další velké jméno bojových sportů. Do ringu se chystá také bývalý šampión těžké váhy UFC Frank Mir, který se v profesionálním boxu ukáže vůbec poprvé. Jeho soupeřem bude Antonio Tarver (box 31-6-1-1NC). 

“Jsem soutěživý! Byl jsem celý život. Přijímám výzvy, abych rostl a zlepšoval se jako člověk. Vždy jsem si chtěl vyzkoušet, jaké to je boxerském ringu, takže když se naskytla tato příležitost, skočil jsem po ni. Uvidíme se 17. dubna Antonio Tarvere,“ napsal Mir na Twitter.

Frank Mir

Frank Mir je 42letý veterán, který byl po většinu své kariéry obecně považován za jednoho z nejlepších těžkých v historii tohoto sportu. Naposledy se fanouškům představil v říjnu 2019 na turnaji Bellator 231, kde na body porazil dalšího bývalého zápasníka UFC Roye Nelsona. Mir se měl původně představit v Bare Knuckle Fighting Championship, ale první si raději vyzkouší klasický box. 

Kdo je Antonio Tarver? 52letý bývalý šampion v boxu, který držel tituly WBA, WBC, IBO a IBF v polotěžké a křížové váze, je fanouškům známý hlavně z trilogie s Royem Jonesem Jr., kterou nakonec “vyhrál” 2:1 na zápasy. Jako amatér Tarver reprezentoval USA na olympijských hrách v roce 1996 a získal bronzovou medaili. Tarver působí také jako komentátor. Pro Mira to tedy nebude vůbec jednoduchý zápas. Tento duel se připojuje k připravované kartě Paul vs Askren, která se bude vysílat prostřednictvím PPV.  

Tags:

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *