Co hledáte?

Promotér Novotný o souboji Vémola vs Pešta

Promotér Novotný o souboji Vémola vs Pešta

Asi se tak nějak všichni shodneme na tom, že jeden z největších zápasů, které se nyní dají na CZ/SK scéně uspořádat, je souboj UFC veteránů Karlos Vémola vs Viktor Pešta, o kterém se dlouhodobě mluví, ale zatím jsme se mu nijak výrazně nepřiblížili. Terminátor si dal totiž v průběhu času několik podmínek, po jejichž splnění do zápasu půjde. Nyní to tedy vypadá tak, že se Vémola s Peštou utká ve chvíli, kdy bude mít Viktor titul šampiona polo-těžké váhy a kdy bude možné do arény dostat pořádný dav fanoušků. Co si o tom myslí ten nejpovolanější, tedy promotér Ondřej Novotný, který bude bitvu nakonec domlouvat?

Lajoš Klein vysvětlil, jak to bylo s Topuriou

“Myslím si, že Karlosovi se bude chtít, až mu to bude dávat smysl. Pojďme si říct, že nás tento zápas všechny zajímá. Byla doba, kdy Viktor nebyl pro Karla opravdu zajímavý, bylo to, že se na něm Viktor jen sveze, ale Viktor s tím pracuje zatím nejlépe ve své kariéře a zároveň začal vyhrávat, začal být zajímavější pro československý trh. Když oba zůstanou na svých vlnách, tak si myslím, že to bude potencionální zápas o titul, na který se můžeme všichni těšit,” vysvětlil Novotný v rozhovoru pro Sport.cz v reakci na dotaz Libora Kalouse, zda by hlavním zápasem plánovaného turnaje v O2 Aréně mohla být bitva Vémola vs Pešta.

Je jasné, že zápasy, jako je Vémola vs Pešta, Vémola vs Kincl 2 a podobně dává smysl uspořádat až ve chvíli, kdy bude možné vyprodat halu, protože mají obrovský potenciál. Kdy se však podobné akce dočkáme, “Přiznám se, že bych se strašně rád připojil do projektu Cesta ze tmy, nevidím důvod, proč by to mělo být jen pro fotbal a třeba hokej. Děláme sedmý turnaj v bublině, předtím jsme měli také sedm akcí v první vlně, dokážeme investovat stejné peníze jako fotbal, možná i větší. Tohle je věc, kterou nyní řeším, pokud se nám to povede, tak by třeba Štvanice mohla být narychlo tím turnajem, kde uvidíme několik tisíc lidí.”

Pokud bude situace příznivá, tak bychom se nějaké větší akce mohli dočkat v druhé polovině roku, ale vše bude samozřejmě záležet na aktuální koronavirové situaci.

Zdroj: Sport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *