Co hledáte?

Šéf KSW o spolupráci s organizací OKTAGON MMA

Šéf KSW o spolupráci s organizací OKTAGON MMA

KSW je evropskou stálicí, která dlouhodobě nabízí atraktivní akce. Opodál jí však vzniká možná konkurence v podobě organizace OKTAGON MMA, která dominantně ovládla celou CZ/SK scénu. S ohledem na to, jak blízko si oba subjekty jsou, by se nabízela rivalita, ale na tu zatím nedošlo a vypadá to, že v blízké době ani nedojde. Obě organizace se totiž spíše vydají cestou základní spolupráce, na které se dá stavět i do budoucna.

Conor McGregor UFC vydělal neuvěřitelné jmění

“Neustále hledáme nové talenty v České republice. Můj tým matchmakerů mě často informuje o novinkách a představuje potenciální bojovníky. Ale načasování musí být správně pro obě strany. Také nechceme křížit plány jiným organizacím, které mají dané zápasníky pod smlouvu. Raději budu s organizací jako OKTAGON spolupracovat a sdílet zápasníky než bojovníky nutit vybrat si stranu. Například nyní sdílíme Mateusze Legierskiho, který v OKTAGONU byl šampionem, ale je zároveň KSW bojovník,” vysvětlil šéf KSW Lewandovski pro server TN.cz.

Kromě Legierskiho se obě organizace “dělí” i o Ivana Buchingera, který se stal nedávno šampionem lehké váhy, a nebo Vojtu Barboríka, kterého v dubnu čeká KSW premiéra.

Obě organizace jsou tedy nyní zadobře a snaží se nacházet společné cesty. Uvidíme však, jak se situace vyvine ve chvíli, kdy KSW zamíří na CZ/SK scénu, což je dlouhodobě v plánu, “Ano, byl to můj cíl, ale kvůli pandemii to nevyšlo. Teď se soustředím na uspořádání KSW eventu v roce 2021/22. Každým turnajem naše čísla z ČR rostou a víme, že čeští fanoušci mají o KSW zájem… Jsou to dva velmi podobné trhy s podobnými přístupy a možnostmi pro MMA. V některých zemí stále převládá velký odpor, a to kvůli neporozumění tomuto sportu a tvrdohlavosti politiků či novinářů, kteří se odmítají adaptovat. Naštěstí v Polsku a Česku to tak není. Například já si cením fanoušků, kteří jsou v obou krajinách pro MMA strašně zapáleni.”

Uvidíme tedy, čeho všeho se v blízké době dočkáme.

Zdroj: TN.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *