Co hledáte?

Vedení UFC se slitovalo nad hříšníkem

Vedení UFC se slitovalo nad hříšníkem

V souvislosti s turnajem UFC 257, kterému vévodila odveta Poirier vs McGregor 2, jsme vás informovali o bizarní příhodě, ze které v konečném důsledku profitoval Makhmud Muradov, který se tak dostal na hlavní kartu velkolepé akce, na které se mu podařilo získat bonus za výkon večera. O co tehdy šlo? Neporažený borec Ottman Azaitar měl někomu předat svůj náramek, čímž osobě umožnil vstup do budovy, ve které by se samozřejmě s ohledem na možnou nákazu měli pohybovat jen otestovaní a prověření jedinci. Neznámý muž s sebou navíc přinesl tašku, kterou doručil na Azaitarův pokoj. Vedení UFC však má hotel dobře pokrytý, takže tato událost nezůstala bez povšimnutí. Naopak přišel okamžitý trest v podobě vyřazení z karty a ukončení kontraktu. Nakonec se však zdá, že se UFC přeci jen slitovalo.

Šikovný Jungwirth má před sebou titulovou bitvu

Elitní novinář Brett Okamoto totiž informoval, že vedení organizace hlasovalo s tím, že nakonec rozhodlo, že Azaitar zůstane součástí UFC. Neporažený borec, který to má zatím v rámci MMA 13-0 s tím, že hned 12 zápasů ukončil před limitem, si asi hodně oddechl.

Zatím však stále nebyla vyřešena záhada, co bylo v oné tašce, kterou muž donesl na hotel. “Nemám tušení,” reagoval v souvislosti s turnajem na otázky Dana White. Sám Azaitar se zatím k věci nevyjádřil, takže stále nevíme. Samozřejmě se nabízí teorie, že v tašce byly zakázané látky, ale v takovém případě by asi UFC neváhalo a s okamžitou platností by s ním ukončilo spolupráci.

Doufejme tedy, že se zahraničním zdrojům podaří Azaitara vyzpovídat a nebo jinou cestou zjistit, co že tedy v tajemné tašce bylo.

Z celé situace nakonec profitoval Mach, který se díky vyřazení Azaitara dostal na hlavní kartu, kde se mu povedlo ukončit Sancheze, za což si vysloužil další bonus za výkon večera.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *