Co hledáte?

Derrick Lewis si už vybral dalšího soupeře

Derrick Lewis si už vybral dalšího soupeře

Do souboje sice vstupoval jako výrazný outsider, ale i tak si Derrick Lewis připsal další velké vítězství. V souboji s elitním wrestlerem Blaydesem si totiž počkal na moment, až si soupeř půjde pro takedown, a vyslal pekelný zdevák, který na první dobrou všechno ukončil. Lewis si tak připsal dvanácté KO v UFC, čímž vyrovnal rekord Vitora Belforta. Hned po zápase si pak Lewis řekl o dalšího soupeře. Nejde však o nikoho z trojice Miocic, Ngannou nebo Jones.

Derrick Lewis vysvětlil, proč po KO poslal další dvě bomby

“Jako dalšího chci Overeema. Z tohohle zápasu jsme vyšel dobře, takže jsem připravený. Doufám, že na to brzy dojde. On asi bude muset dodržet stopku po tom posledním ukončení od Volkova. Já jsem připravený. Byl bych však radši, kdyby to byl zápas na tři kola. Já těch 5 kol nechci… Je mi jedno, že Alistair poslední zápas prohrál. Chci s ním zápasit, protože je to legenda. Zároveň měl trochu kecy, že jeho týmový kolega Blaydes mi to nandá a podobně. Už jsme o ten zápas stáli několikrát, ale on nás nad čtyřikrát odmítl. Od té doby však dostal dost bomb, tak na to třeba zapomněl a teď to vezme,” prozradil Derrick Lewis. “Navíc je z Holandska, kde se hodně hulí, takže u těchto typů člověk nikdy neví.”

Overeem svůj poslední zápas s Volkovem prohrál, čímž zřejmě nadobro přišel o šanci stát se UFC šampionem těžké váhy. Obecně se tedy nyní předpokládá, že nastoupí do posledního zápasu, skrze který se bude chtít rozloučit se svou bohatou kariérou.

Bude to právě proti Lewisovi? Těžko říct. Reem by určitě nechtěl kariéru ukončovat nějakým tvrdým KO, které právě u Derricka dost hrozí. Uvidíme však, jak se situace vyvine a co dokáže vedení organizace vyjednat. Na vrcholu divize je totiž jasno. Dojde na souboj Miocic vs Ngannou 2, jehož vítěz se pak utká s Jonesem.

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *