Co hledáte?

Šampion Blachowicz o bitvě Procházka vs Reyes

Šampion Blachowicz o bitvě Procházka vs Reyes

V rámci polo-těžké váhy nás v následujících týdnech a měsících čeká hned celá řada hodně zajímavých a hlavně důležitých duelů. Už na začátku března totiž přijde na řadu turnaj UFC 259, který nabídne souboj šampionů Blachowicz vs Adesanya, ale i duel Santos vs Rakic. Na začátku května se pak můžeme těšit na bitvu našeho Jiřího Procházky, který změří síly s bývalým titulovým vyzyvatelem Reyesem. Právě titulová bitva se bude v dubnu a květnu určitě hodně řešit. Vítěz duelu Blachowicz vs Adesanya totiž bude potřebovat vyzyvatele. Jak si úřadující šampion Janek myslí, že souboj Procházka vs Reyes dopadne a čí vítězství si vlastně přeje?

David Dvořák svou výplatu zajímavě investoval

“Pro mě by bylo lepší, kdyby ten souboj vyhrál Dominick Reyes. Toho už jsem totiž porazil. Vím, jak na něj. Procházka je navíc můj soused. On je totiž z České republiky a já jsem se na českých hranicích narodil. Jsme sousedi a možná bychom mohli být i kamarádi. Uvidíme však, co se stane. Všichni mě samozřejmě chtějí dostat, protože jsem šampion. Jsem však za tuto pozici vděčný,” nabídl Jan Blachowicz názor na květnový souboj Procházka vs Reyes.

Janek tedy v podstatě ani tak neřekl, kdo si myslí, že vyhraje, ale čí výhra by pro něj byla výhodnější. Pokud by totiž vyhrál Reyes, tak by možná s ohledem na to, že už s Polákem nedávno padl, šanci na odvetu nedostal. A kdyby ano, tak má Blachowicz část práce hotové, protože už se na tohoto soupeře jednou připravoval a následně jej dokázal naprosto jasně porazit.

Souboj se sousedem Procházkou by na druhou stranu představoval novou a nebezpečnou výzvu. Jako šampion si však Janek určitě nebude vybírat. Hned po zisku titulu říkal, že by se sice rád utkal se Santosem, který ho v hlavním zápase turnaje UFC Praha porazil, ale že se nebrání žádné výzvě. I proto zřejmě přijal souboj s neporaženým šampionem střední váhy Adesanyou.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *