Co hledáte?

Karlos Vémola vtipkuje o souboji s Buchingerem

Karlos Vémola vtipkuje o souboji s Buchingerem

Hned dva současní šampioni organizace OKTAGON MMA se rozhodli, že nezůstanou jen u jednoho titulu, ale že chtějí rovnou dva. Řeč je samozřejmě o Vémolovi a Buchingerovi. Oba se hned několikrát nechali slyšet, že by rádi ovládli hned několik váhových kategorií. Buki dokonce vtipkoval o tom, že by se případně nebránil ani souboji s Karlosem Vémolou, který samozřejmě působí v mnohem vyšších váhových kategoriích.

Soupeř poslal Kleinovi sprostý a agresivní vzkaz

“Já bych do té váhy nikdy neshodil. Buchinger by musel jít hodně halušky, vdolky a vynechat holky. Musel by žrát a žrát a žrát, abychom se potkali alespoň na 80 Kg. Myslím si, že je to pro něj naprosto zbytečný zápas, protože v těch lehčích vahách je CZ/SK král. Myslím si, že když on říká, že bude útočit na dva tituly, tak je úplně jednoduše může mít. Možná budu muset trochu přidat a šlápnout do pedálů, což je pro mě taky motivace, aby on nebyl první, kdo bude mít ty dva tituly. Pokud urve dva tituly, tak Terminátor bude muset urvat tři. Budu muset přibrat a jít těžkou váhu. Uvidíme, komu to dá OKTAGON dříve,” nechal se slyšet Karlos Vémola v rámci svého posledního živého vysílání.

Buchinger má v tomto pomyslném závodě tu výhodu, že se mu podařilo získat titul a nyní by si mohl zkusit jít pro další. Vémolu naopak na konci března čeká první titulová obhajoba, takže by se následně do boje vrátil asi nejdříve v květnu nebo červnu.

Buki tak má nyní poměrně dost času na to, aby zahojil své zraněné koleno a pak začal lobovat za titulovou bitvu v rámci pérové váhy, kde se zmiňoval možný souboj s Barboríkem. Ten má však na duben potvrzený KSW start, takže by se vše muselo správně načasovat.

Nakonec to možná dopadne tak, že šanci stát se prvním dvojnásobným šampionem dostane Karlos Vémola, protože ten je přeci jen zdaleka největší hvězdou organizace, která si podobná privilegia zaslouží.

Zdroj: FB Karlos Vémola

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *