Co hledáte?

Nate Diaz si vybral hned 2 soupeře

Nate Diaz si vybral hned 2 soupeře

Nate Diaz většinou moc rozhovorů nedává, ale Ariel Helwani jej dokázal ulovit téměř na hodinu, díky čemuž jsme se dozvěděli celou řadu zajímavých věcí. Diaz totiž prozradil, že je připravený se vrátit zpět do boje. Kdy? Ideálně prý někdy v dubnu nebo květnu. To však není všechno. Nate zároveň potvrdil, že chce letos zápasit minimálně dvakrát a maximálně čtyřikrát. Pokud vše dopadne dobře, tak to vypadá tak, že Diaze letos uvidíme v boji hned několikrát, což je pro fanoušky samozřejmě skvělá zpráva. Nate už si dokonce vyhlédl dva možné soupeře, se kterými by rád změřil síly.

Dominick Reyes posílá zvláštní vzkaz

“Charles Oliveira, to je borec, se kterým se chci utkat. S ním budu bojovat. Rád totiž zápasím s vítězi. Já jsem přitom s nikým neprohrál. Budu se snažit zápasit s borci, kteří vítězí… Myslím si, že nejlepší volbou je nyní Charles Oliveira a nebo Dustin Poirier,” nechal se slyšet Nate Diaz.

Oblíbený borec by se tak evidentně rád utkal se špičkou lehké váhy. Háček je však v tom, že jsou oba zmínění borci velice blízko titulové šanci. Případnou prohrou s Diazem by tak riskovali to, že se od titulové šance zase na nějakou dobu výrazně vzdálí. Hlavně Oliveira v poslední době za titulovou bitvu hodně loboval, takže je otázkou, zda by měl o souboj s Diazem zájem.

U Poiriera je to už přeci jen trochu jiný příběh. Ten už se totiž před časem nechal slyšet, že hledá zajímavé zápasy, které ho pořádně namotivují a donutí ho tvrdě pracovat. “Nebudu se s ním nijak bratříčkovat. Takovou chybu udělal Conor. Zápas se mnou by však byl mnohem skutečnější a vážnější. Právě to Dustinovi nedá spát,” pokračoval Diaz.

Diaz je připravený bojovat, tak doufejme, že toho vedení UFC využije, aby domluvilo nějaký hodně zajímavý zápas. V podstatě každý zápas, ve kterém Diaz nastupuje, je však hodně zajímavý a atraktivní.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *