Co hledáte?

Nate Diaz prozrazuje, kdy chce do boje a kolik letos stihne bitev

Nate Diaz prozrazuje, kdy chce do boje a kolik letos stihne bitev

Navzdory tomu, že zápasí relativně málo a hodně nepravidelně, patří Nate Diaz mezi největší hvězdy, které MMA aktuálně nabízí. Fanoušci si na něm totiž cení to, že si mimo oktagon na nic nehraje a v oktagonu vždy předvádí hodně atraktivní výkony. Naposledy jsme jej viděli v boji v roce 2019, kdy prohrál s Masvidalem. Nyní však mluví o návratu a celé řadě zápasů.

Khabib zhodnotil výkony McGregora a Poiriera

“Co je teď za měsíc? Únor? Vidím to tak na duben nebo květen. Jsem v tempu a brzy budu připravený naskočit zpět do boje. V ideálním světě bych chtěl letos zápasit minimálně dvakrát a maximálně čtyřikrát. Dvakrát minimálně. Jsem připravený se do toho opřít. S vedením UFC jsme na tom stejně, jako tomu bylo vždycky. Pokud jim já vyjdu vstříc, tak oni mně taky. Vzájemně si tedy vyjdeme vstříc a najdeme společnou řeč. Rád bych to všechno vyřešil, protože minulý rok to nestálo za nic… Jsem připravený se vrátit,” prozradil Nate Diaz v posledním rozhovoru s Arielem Helwanim.

O návratu oblíbeného bojovníka nedávno mluvil i Dana White, který prý přišel s hodně zajímavou nabídkou. Sice to nebylo potvrzeno, ale spekulovalo se o možné bitvě Gaethje vs Diaz. “Nepamatuju se,” reagoval však Diaz na otázku, koho mu UFC nabízelo. “Musím to s nimi probrat. Klidně jim řekni, ať se mi ozvou. Ať se mi Dana ozve.”

Pokud tedy všechno půjde dobře, tak bychom Diaze mohli letos vidět v oktagonu hned několikrát. Samozřejmě se stále mluví o možném završení trilogie s Conorem, ale ten teď nejspíš bude nejvíce lobovat za další zápas s Poirierem, který se už údajně pomalu začíná připravovat. Pro Diaze je pak samozřejmě ve hře i možná odveta s Masvidalem.

Doufejme tedy, že se všechny zúčastněné strany domluví a my tak dostaneme celou řadu skvělých duelů.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *