Co hledáte?

Khabib zhodnotil výkony McGregora a Poiriera

Khabib zhodnotil výkony McGregora a Poiriera

Před prvním číslovaným turnajem roku 2021 došlo v Abu Dhabí na dlouho očekávanou schůzku mezi prezidentem UFC Danou Whitem a úřadujícím šampionem lehké váhy Khabibem Nurmagmedovem, která však nepřinesla úplně kýžený výsledek. White se samozřejmě snažil Orla přesvědčit, aby se ještě vrátil do oktagonu, ale ten se nechal slyšet, že bude sledovat zápasy a pokud ho nějaký výkon zaujme, tak to zváží. Jak to dopadlo? Khabib Whiteovi po výhrách Poiriera a Chandlera vzkázal, že je na mnohem vyšším levelu, než všichni ostatní borci a že by si to měl prezident přiznat a smířit se s tím.

Nepoučitelný Alex Lohoré si znovu stěžuje

“Neřekl bych, že mě Poirier nebo McGregor zklamali. Jen zkrátka nepředvedli nic extra výjimečného. Už jsem s Dustinem bojoval a nebylo to nic speciálního. Úplně stejné to bylo i s Conorem. Myslím si však, že si Dustin zaslouží titul. Je to je  můj názor, ale podívejte se na borce, se kterými v minulosti zápasil – Miller, Alvarez, Pettis, Holloway. To jsou všechno špičkoví borci, kteří možná budou v budoucnosti uvedeni do síně slávy,” nechal se slyšet Khabib Nurmagomedov.

Ten po poslední výhře nad Justinem Gaethjem, kterého ukončil ve druhém kole, prohlásil, že končí, protože prý matce slíbil, že bez otce už do UFC oktagonu nevstoupí. Dana White se ho od té doby snažil všemožně lanařit a lákat, ale vypadá to, že se s Khabibem opravdu rozloučíme.

Orel by se sice skrze další zápas mohl pokusit o zaokrouhlení bilance na neuvěřitelných 30-0, ale hned v několika rozhovorech se nechal slyšet, že už vlastně dosáhl všeho, čeho dosáhnout chtěl. Navíc je pro něj slib, který dal matce, posvátný, takže ho určitě neporuší jen kvůli tomu, aby si vydělal peníze, kterých má už tak až dost.

Od včera se navíc začíná spekulovat o souboji Poirier vs McGregor 3, který by mohl být v krajním případě titulový.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *