Co hledáte?

Je to tady! UFC pracuje na bitvě Poirier vs McGregor 3

Je to tady! UFC pracuje na bitvě Poirier vs McGregor 3

Prvním číslovaným turnajem roku 2021 byla akce UFC 257, které vévodila odveta Poirier vs McGregor 2. S ohledem na to, jak jasně dopadl první zápas, Conor do duelu vstupoval jako velký favorit. Ir dokonce sliboval, že bitvu ukončí do 90 sekund. To se však nestalo. Místo toho jsme viděli skvělé představení Poiriera, který chytře zařadil kopy na lýtko, které nakonec ve druhém kole vedly k tvrdému ukončení. Bývalý dvojnásobný šampion se krátce po prohře nechal slyšet, že by chtěl završení trilogie a nyní to vypadá tak, že se na něm skutečně pracuje.

Nepoučitelný Alex Lohoré si znovu stěžuje

O tom, že UFC začíná pracovat na završení trilogie, informoval elitní novinář Ariel Helwani, který se jen málokdy mýlí. Termín zatím samozřejmě není jasný, protože na to je ještě brzy, ale Conorův tým původně předesílal, že by byl ideální zhruba květen.

Conor teď totiž potřebuje nějaký čas, aby vyléčil zraněnou nohu a poté naskočil do další přípravy. “Je jasné, že si to dáme i potřetí,” vzkazoval nedávno Dustin Poirier, který je souboji evidentně hodně otevřený. Není se také čemu divit. Souboj s Conorem je doslova zlatý důl, takže o něj stojí v podstatě každý.

Poirier navíc nijak nelpí na další titulové šanci. Před časem se totiž nechal slyšet, že klidně počká, až se o titul utkají Oliveira s Chandlerem. V mezidobí by prý klidně přijal souboj s Diazem a nebo právě Conorem. Dustin je totiž ve hře už hodně dlouho a očividně nyní hledá hlavně speciální zápasy, které ho budou bavit a probudí v něm potřebný oheň.

V kontextu divize by to sice bylo hodně zvláštní, ale nedá se ani vyloučit to, že by vedení UFC souboj Poirier vs McGregor 3 koncipovalo jako titulový. Poirier si totiž další titulový souboj zaslouží a Conor je zkrátka Conor, pro kterého neplatí běžná pravidla.

Snad se brzy dozvíme více…

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *