Co hledáte?

Legendární Alistair Overeem reaguje na tvrdou prohru

Legendární Alistair Overeem reaguje na tvrdou prohru

Hlavním zápasem posledního UFC turnaje byla bitva těžkých vah Alistair Overeem vs Alexander Volkov. Legendární Reem už nějakou dobu avizuje, že má před sebou poslední šanci, jak získat cenný titul. Ten se mu však nyní hodně vzdálil a je dost dobře možné, že už se k němu nikdy nepřiblíží. Volkov mu totiž nedal šanci a nakonec jej ve druhém kole ukončil via TKO. Co na to Overeem? Viděli jsme ho v UFC oktagonu naposledy?

UFC elita reaguje na pekelné koleno, které zničilo Edgara

“Volkove, jsi opravdový bojovník. Gratuluji ti k výhře. Včera to nebyla moje noc. Nedokázal jsem se vzpamatovat z té bomby v prvním kole, která mi zlomila nos. Moji hlavní prioritou je se teď dát dohromady a užít si zasloužený čas s rodinou. Dříve nebo později budu zpátky v gymu. Děkuji vám všem za podporu. Všechny ty komentáře vidím. Jste nejlepší,” vzkázal Alistair Overeem.

Reem tak zatím nepotvrdil, zda ho ještě uvidíme v boji. Údajně má totiž ve smlouvě ještě další 2 zápasy. Nyní chce evidentně být s rodinou a přitom se rozmyslí, co bude dál. Legenda Alistairova formátu by si však určitě zasloužila nějaké důstojné rozloučení s nějakým dalším veteránem, jako je například Arlovski, kterého už Overeem v minulosti porazil nádherným switch kickem, který se v těžké váze moc nevidí.

“Chci zápasit o titul. To je jasné. V rámci těžké váhy se rýsují zajímavé zápasy, tak uvidíme, jak dopadnou. Určitě se objeví nějaký soupeř, ale je jasné, že chci titul,” vzkázal Volkov po důležité výhře.

Situace v těžké váze je však stále hodně komplikovaná. Poté, co konečně skončila sága Miocic vs Cormier, je totiž plán jasný. Na konci března nás čeká odveta Miocic vs Ngannou 2 s tím, že vítěz zápasu, tedy šampion, se následně v polovině roku utká s bývalým šampionem polo-těžké váhy Jonem Jonesem.

Na další borce se tak dostane až někdy v druhé polovině roku, takže je zatím dost času na to, aby vykrystalizoval nějaký zajímavý vyzyvatel.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *