Co hledáte?

Mikulášek má důležitou radu pro Vémolova vyzyvatele Ďatelinku

Mikulášek má důležitou radu pro Vémolova vyzyvatele Ďatelinku

Na konci března nás čeká turnaj OKTAGON 22, jehož hlavním zápasem bude titulová bitva Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka. Terminátor tak má před sebou první titulovou obhajobu, zatímco Mr. Comeback má před sebou možnost dostat se na trůn střední váhy. Tvrdá a důležitá příprava je tak v plném proudu. Vémola však svého soupeře varoval, že ho čeká obrovský tlak. Právě v souvislosti s ním nabídl důležitou radu Vašek Mikulášek, který má s Vémolou bohaté zkušenosti.

Korean Zombie se zhroutil a začal se přejídat

“Začíná to lidmi, kteří vám napíší, že jste nula a že na to nemáte. Tlak od Karlose i medií vás psychicky trýzní, že se pak stane to nejhorší – nad názory jiných lidí přemýšlíte více, jak nad samotným zápasem. Milan už taky schytal sračky od haterů. Poradil bych mu, ať na dva měsíce vypne telefon a spláchne ho do záchodu. Neb ať si najme na komunikaci někoho jiného,“ nabídl Vašek Mikulášek pro server Šport.sk důležitou radu.

Právě na obrovský tlak Vémola upozorňoval v rámci nedávného setkání. “Až si půjdeš nakoupit, tak se tě bude prodavačka ptát na Vémolu,” předpovídal Vémola, který má samozřejmě s podobným tlakem bohaté zkušenosti a do velké míry jej už určitě ani nevnímá. Pro Milana to bude naopak první velký zápas. Sice bude bojovat před téměř prázdnou halou, ale je jasné, že u obrazovek jeho výkon budou sledovat desetitisíce lidí.

“Milana bude chtít hodit na zem, válet se po něm a unavovat ho. Karlos ani na zemi nemá úder, kterým by mu ublížil, soupeře však vysílí a utáhne. Ve svém stylu boje je král. Dá se ho porazit dvěma způsoby. Buďto budete lepší v jeho stylu boje, anebo šikovnější, jako to ukázal Végh,“ nabídl Mikulášek možný scénář.

Prichádza nová éra, kedy mladý vlk zosadí z trónu alfasamca. Tým mladým vlkom som ja. Pre mňa je dôležitá výhra na OKTAGON 22. On nech sa kľudne sústreďuje na výhry na tlačových konferenciách a iných rozhovoroch. Ja s mojim tímom sme na 100 % presvedčení o mojej výhre. Makáme deň čo deň,” nechal se Milan slyšet pro MMA Shorties. Z tlaku si tak zatím asi nic nedělá, ale uvidíme, jak tomu bude v následujíích týdnech.

Zdroj: Šport.sk

Úvodní foto via Czechfighters.cz / OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

9 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *