Co hledáte?

Dustin Poirier prozradil, který soupeř mu nejvíc ublížil

Dustin Poirier prozradil, který soupeř mu nejvíc ublížil

Dustin Poirier má na svém kontě opravdu bohatou kariéru. V průběhu posledních let totiž měřil síly s doslova elitou lehké váhy a předtím i pérové váhy. Utkal se například s takovými jmény, jako je McGregor, Alvarez, Gaethje, Holloway, Pettis a mnoha dalšími. Hned několikrát, naposledy například v krásné válce s Hookerem, pak dokázal, že je to srdnatý bojovník, který se rozhodně jen tak nevzdá. Který soupeř mu však nejvíce ublížil?

Dustin Poirier odpovídá na Conorovy žádosti o další zápas

“Conor McGregor mě sice v prvním zápase porazil, ale stále se to nevyrovná tomu, jak mě trefili borci Justin Gaethje nebo třeba Jim Miller. To bylo poprvé, co jsem poznal pravý význam slova bolest. Zejména ty kopy do lýtka, které mi zlikvidovaly nohu,” vysvětlil Dustin Poirier. Právě Justin Gaethje je svými nelítostnými kopy pověstný. Sám Khabib, který Justina dokázal porazit, uznal, že stačilo jen pár kopů, aby je opravdu cítil a kdyby jich přišlo více, tak už by měl asi vážný problém. Tak daleko však celou věc zajít nenechal a vzal Justina na zem, kde jej pohotově ukončil.

S kopy však slavil úspěch i Jim Miller, “Ten mi tak zničil nohu, že jsem musel do nemocnice. Neuvěřitelně mi natekla, až lékaři začali uvažovat o tom, že ji budou muset otevřít, aby nahromaděná krev mohla pryč. Byla to nevídaná bolest.”

Možná i díky tomu, že s nimi má bohaté zkušenosti, Dustin kopy zařadil v souboji s Conorem McGregorem. Ten podobný přístup vůbec nečekal a než stačil reagovat a upravit svou strategii, tak bylo pozdě. “Ta noha byla doslova mrtvá,” uznal Ir po souboji, po kterém potřeboval berle.

Nyní se samozřejmě řeší, kdo bude Dustinův další soupeř. Nabízí se Oliveira, Chandler, Diaz a nebo právě Conor, který volá po završení vyrovnané trilogie.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *