Co hledáte?

Vašek Mikulášek se zastal Gábora Borárose

Vašek Mikulášek se zastal Gábora Borárose

Jak už bylo několikrát zdůrazněno, vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros si na proběhnuvším turnaji OKTAGON 21 v souboji s Juráčkem připsal druhou prohru v řadě. Mnozí fanoušci ho tak s ohledem na to, že si z posledních 8 zápasů odnesl 3 výhry, zatracují a nevěří, že se ještě dokáže výrazněji prosadit. Své si na toto téma řekl Vašek Mikulášek, který má s vrtkavou přízní fanoušků bohaté zkušenosti.

Karlos Vémola má zajímavý návrh pro Gábora

“Názor na Gábora? Já si myslím, že Gábor je úplně v pohodě týpek. Dokonce mi volal před zápasem s Vémolou, což mě překvapilo. Moc mě potěšil. Lidi by si měli uvědomit, že měl smůlu a že Matúš Juráček není vůbec snadná soupeř, věřte mi. Ten tu byl dříve, než většina těch kluků a je fakt nepříjemný. Jen byl zkrátka dlouho zraněný. Gáborovi to prostě nevyšlo. Myslím si, že si Gábor zaslouží respekt. Jak říkal Ondra, Gábor tady byl od začátku a vy jste ho všichni žrali. Všichni fandili, dokud vyhrával. Pak začal prohrávat, tak ho všichni začali hejtovat. Proč? Buď jste fandové od začátku do konce a nebo nejste fandové vůbec. To, že někdo prohraje nebo řekne něco špatně, to neznamená, že po něm budete plivat. To je nefér,” rozpovídal se Vašek Mikulášek v rámci svého živého vysílání.

Právě Mikulášek si zažil, jaké to je se v jeden moment těšit přízni fanoušků a následně schytávat vlnu nenávisti. Nutno však podotknout, že svým chováním po zápase s Vémolou šel bohužel kritice hodně naproti.

Trend, kdy se nejprve fandí a poté plive, však na CZ MMA scéně spatřujeme dlouhodobě. Stačí si vzpomenout na kritiku, kterou schytával Michal Martínek poté, co neuspěl v boji o UFC smlouvu. Stejně tak si hodně vyslechla i Lucie Pudilová, které přitom v roce 2019 na turnaji UFC Praha bouřlivě fandila celá hala.

Je jasné, že kritika je na místě, ale ve chvílích, kdy je bojovník nebo bojovnice na dně, by se hodila spíše podpora. Kritika a hlavně ta konstruktivní, může přijít až později.

Úvodní foto via OCTAGON / Vašek Mikulášek / OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *