Co hledáte?

Mayweather má seznam osobností, se kterými chce bojovat

Mayweather má seznam osobností, se kterými chce bojovat

Legendární boxer Floyd Mayweather už sice několikrát oznámil konec kariéry a odchod do důchodu, ale nikdy mu to úplně dlouho nevydrželo. Naposledy jsme ho viděli v profesionálním ringu v souboji s Conorem McGregorem, kde si s bývalým dvojnásobným šampionem bez problémů poradil a připsal si další vítězství. Poté našel zálibu v exhibicích, při kterých neriskuje svůj obdivuhodný rekord, ale zároveň má šanci královsky vydělat. Na tento rok plánuje podobných exhibicí hned několik a dokonce už má i seznam osobností, se kterými by se chtěl utkat.

Cože? Pornoherečka obvinila Khabiba Nurmagomedova

“Tento rok se soustředím hned na několik exhibičních zápasů. Určitě budu mít nějaký takový zápas v Tokiu. Bude to zase Japonsko. Samozřejmě bude jeden zápas s Loganem Paulem a pokud se Jake Paul dokáže dostat přes Bena Askrena, tak si to rozdám i s ním. Také jsem slyšel, že by se mnou chtěl bojovat 50 Cent, ale stěžuje si, že jsem moc malý. Pokud by si to chtěl na konci roku rozdat, tak nejsem proti. U zmíněných jmen je mi jedno, v jaké to bude váze. Bratři Paulové si vydělají krásné peníze, ale s 50 Centem by to bylo tak, že vítěz bere všechno,” naznačil Floyd Mayweather své letošní exhibiční plány.

Souboje s Loganem Paulem jsme se přitom měli dočkat už teď v únoru, ale zápas byl, údajně kvůli nezájmu fanoušků, přesunut na neurčito.

Floyd před časem naznačoval, že by se rád utkal s nějakou hvězdou z MMA světa, ale nyní to spíš vypadá tak, že se soustředí na YouTube osobnosti a celebrity. V zápase s nimi totiž riskuje naprosto minimálně a naopak má díky jejich vlivu a dosahu šanci vydělat další královské peníze. Legendární boxer v tom zkrátka umí chodit a vypadá to, že se chce v rámci profesionálního důchodu hlavně bavit. Uvidíme tedy, které ze zmíněných zápasů nakonec dopadnou.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *